У Жовтих Водах поховають Дмитра Сластнікова, який загинув під час сутички під Верховною Радою

3 сентября 2015 | 11:35

Троє хлопців загинули під Верховною Радою. Тепер їх сім’ї готуються до похоронів. Мама загиблого Дмитра Сластнікова чекає, поки тіло її сина привезуть до Жовтих Вод.

Мати Дмитра згадує той день зі сльозами на очах. В день загибелі сина вона була на роботі. Після почутого про події під Радою, жінку охопив страх. Адже знала, що її сина як раз відправили до Києва. Але вирішила не телефонувати – година була пізня, і жінка не хотіла, щоб через цей дзвінок у Дмитра були проблеми.

«Сьогодні вранці я дзвонила йому кілька разів. Абонент абонент. Я пішла на роботу. Я нічого не відчувала, якщо чесно, Просто ось тут такий клубок і тремтіння в руках в ногах. Потім мені подзвонили з частини», - говорить мати Дмитра  Ірина Сластнікова.

Пішов до армії, бо захотів змінити життя, розповідає мати загиблого. Протягом останніх років хлопець не тільки вчився, але й працював, щоб допомогти матері. Адже вона сама виховувала Дмитра та його молодшу сестру.

«У нього була мрія в поліції працювати при хорошому званні. Він завжди був добрий, чуйний, завжди міг допомогти.Таких друзів дуже мало», - пригадує друг Дмитра Денис Герасевич.

Сергій товаришував з Дмитром ще з дитинства. Адже Жовті Води – місто маленьке, всі усіх знають. Про армію хлопець багато розповідав, проте не скарживася. Навпаки, казав, що йому там подобається.

«День, коли ми його проводжали до армії… Останні його слова були «Зустрінемося ще». Хлопці, я повернусь. Приїжджайте до мене. Усе буде добре», - говорить друг Дмитра Сергій Камоліков.

Сергій розуміє: ніхто не застрахований. Проте, вважає несправедливим, що помиляються – одні, а відповідають – інші. А все – через безлад у владі. Місцеві кажуть – допомагати сім’ям  постраждалих – їхній обов’язок.

«Вже підготовлена ​​вся похоронна процесія. Тепер ми тільки чекаємо, коли привезуть його з Києва», -говорить представник Жовтоводського координаційного центру з допомоги військовим Сергій Іщенко.

Прощання з Дмитром відбудеться незабаром, в його рідному місті.

Мы в соцсетях