Повернулися до Дніпропетровська і четверо дітей, які були поранені в Донецьку

3 сентября 2015 | 14:13

Повернулися до Дніпропетровська і четверо дітей, які були поранені в Донецьку. Дві сім’ї : Гончарови та Абдурашитови потрапили під жахливі обстріли. Маленькі Катя, Ваня, Микола та Меланія отримали серйозні поранення. Діти потребували реабілітації. На лікування їх відправили до литовського міста Друскінінкай, співпраця з яким організована завдяки голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резніченкові.

Трагічну історії життя сімей Гончарових і Абдурашитових вже знає вся країна. Обидві родини потрапили під ворожі обстріли на Донбасі. Маленькі Катя, Ваня, Коля та Меланія отримали серйозні поранення. Місяць діти знаходилися в Литві на реабілітації. Звідти малеча привезла купу вражень, яким ділилася з нами навперебій. 

Зустрічати дітлахів сьогодні сюди приїхала й Марія – їх мати. Без сліз не обійшлось, адже не бачились таки довго.  Жінка теж лише нещодавно пройшла реабілітацію в Дніпропетровську, їй ампутували ногу. Каже за цей місяць багато чого сталося.

«За этот месяц я очень сильно соскучилась, но и успела их устроить в школу, чтобы от других детей не отличались.  Это было не легко», - розповідає постраждала Марія Гончарова.

Та головне, що  діти стверджують – зараз вже нічого не болить.

Можновладці ж повідомили – цей проект був пілотним та дивлячись на сяючі очі дітей, стає зрозуміло його треба якомога швидше зробити традиційним.

«Я знаю, что ребята много чего увидели, у них много впечатлений. Мы за них очень рады и планируем подобные проекты реализовать и в дальнейшем», - говорить радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин.

Спеціалісти ж  запевнив – зараз діти в повному порядку. Тобто можна з впевненістю сказати, що реабілітація в Литві пішла дітлахам на користь.

«Они прошли очень хороший уникальный курс реабилитации , там они получили массу эмоций», - інформує  представник почесного консульства литовської республіки у Дніпропетровську Віталій Півняк.

Тож з поїздки малеча повернулася здорова та відпочивши, а головне з купую вражень. Поїздка дітей до Литви  відбулася за допомоги та ініціативи голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка. 

 

Мы в соцсетях