Трагедія у Дніпропетровську: п’ятикласник стрибнув з вікна на 8-му поверсі

3 сентября 2015 | 14:19

П’ятикласник із Дніпропетровська стрибнув з вікна на 8-му поверсі. Трагедія сталася вчора. Як повідомляє прес-служба міського управління міліції, 2 вересня о 14-й годині дня до чергової частини надійшов дзвінок від бабусі школяра. Саме вона повідомила правоохоронцям, що її онук випав з вікна. Він помер на місці. Також відомо, що хлопчик повернувся зі школи у поганому настрої – під час навчального дня у нього відбулася сварка з учителькою. Міліціянти відкрили кримінальне провадження.

Трагедія сталася десь о 14:00 – згадує Сергій. Він мешкає у цьому дворі. Каже – проходив повз по справам, і тут біля нього летить зверху людина, одразу підійшов, але побачив вже бездиханного, розбитого хлопчика.

«Тиску попробував немає, ребра сині, все. Ні крику не було, люди одразу всі позбігались» – розповідає свідок трагедії Сергій.

Самогубство сталося одразу після уроків в школі. В цей день у Микити Кравченка було 5 уроків, останній Української мови. Вчителі дивного в поведінці дитини нічого не помітили, кажуть – був як зазвичай спокійний.

«Дитина дійсно хороша, сім’я хороша, і контакт цієї сім’ї з вчителем був таким, яким він повинен бути в ідеалі», – каже директор Дніпропетровської середньої ЗОШ №142 Людмила Хмеленко.

Що могло спричинити Микиту скоїти самогубство – в школі зрозуміти аж ніяк не можуть. Запевняють – тут до нього добре відносились і вчителі, і діти – та і сам хлопчик був аж ніяк не конфліктним.

«В класі у нас ніяких непорозумінь не було, взагалі, ну можливо були якісь, але звичайні, як буває між дітьми. Він був трохи замкнутий такий, зі своїм кругозором», – розповідає перша вчителька Микити Людмила Нецька.

Та замкнутість Микита – не могла стати причиною самогубства – каже шкільний психолог. З хлопчиком вона знайома з першого дня його навчання. Каже – діагностика поведінки проводиться з дітьми щонайменше раз на рік – і ніколи результат не показував чогось особливого.

«Не було групи ізольованих, ні групи пригноблених. Передумов, що така ситуація може страпитись – ніяких не було», – психолог Дніпропетровської середньої ЗОШ №142 Ірина Раєвська.

Не вірять в школі, і в те, що самогубство міг скоїти Микита через сварки з батьками. Про них, у вчителів – лише добрі згадки, постійно на батьківські збори приходили, та цікавились як навчається їх Микита.

«Кравченко Олена – його мама. Вона була у нас в батьківському комітеті, організовувала вона свята усім», – перша вчителька Микити Людмила Нецька.

Про сім'ю Кравченків кажуть лише добре – і сусіди. За хлопчиком доглядали та слідкували, сварок між Микитою та Батьками – не бачили.

«І мати, і батько – все нормально. Прекрасний хлопчик, він дуже домашній, він такий не дуже любить гуляти», – каже Віктор, сусід сім’ї Кравченків.

Що стало причиною самогубства десятилітньої дитини – поки не знають і в міліції. Версій начебто багато, але яка є точною – сказати не можуть. Єдине правоохоронцям вдалось відновити – як все було того дня.  

«Хлопчик прийшов зі школи, зайшов в спальню, зняв сітку – і випригнув з восьмого поверху», – речник міського управління ГУМВС в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

У школі де навчався Микита проведуть найближчим часом психологічні заняття з його однокласниками, адже діти дізнавшись про трагедію – отримали стрес. Поховати десятилітнього хлопчину планують завтра.

 

Мы в соцсетях