Борис Філатов привітав першокласників зі Святом знань

1 сентября 2015 | 16:52

Святкували у вишиванках та з патріотичними піснями сьогодні й учні 23-ї та 73-ї шкіл Дніпропетровська. Туди особисто приїздив для привітань народний депутат України Борис Філатов. Політик поділився спогадами про давні шкільні роки та подякував вчителям за їх терпіння та знання, які вони передають підростаючому поколінню.

Декілька десятків років він приходив до цієї школи звичайним учнем, а вже зараз є почесним гостем свята. Саме у 73-й школі навчався Борис Філатов. Про шкільні роки чоловік згадує із теплом. Каже, дитинство було веселе та хвацьке. Саме цього Борис Філатов і побажав цьогорічним школярам.

«Сьогодні особливе свято. Особливе воно тим, що у кожного школяра пізні відчуття від нього. Старшокласники прощаються зі школою, а первачки лише тільки починають свій шлях. Хочу побажати їм успіхів у навчанні», - говорить народний депутат України, лідер партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Почули побажання від нардепа і учні 119-ї та 23-ї школи. В цьому році ця школа відкрила чотири перші класи. Насті пощастило навчатися в одному із них. На святковій лінійці дівчинку підтримує бабуся. Вона дуже щаслива, що її онука буде навчатися саме у 23-й школі.

«Тут дуже цікаві заходи проводять для дітей. І у Насті тут багато друзів. Тому сумувати вона не буде», - говорить бабуся Насті

Цей навчальний заклад спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. Зараз вивчення іноземних мов неабияк важливе і корисне, наголосив у своєму вітальному слові первачкам Борис Філатов. Не забув він і про старшокласників.

«Іншим учням я хотів би побажати навчитися слухати своїх викладачів. А батькам – терпіння та активної участі у вихованні своїх нащадків», - побажав Борис Філатов.

На святковій лінійці старшокласники офіційно прийняли у свою дружню родину молодших учнів та подарували їм невеличкі подарунки. А наприкінці заходу всі почули за традицією магічні звуки першого дзвіночка.

Всі учні відправилися на свій перший урок у цьому навчальному році. Викладачі мали змогу самостійно обирати тему. У 73-й та 23-й школах вона патріотична.

Мы в соцсетях