В лікарні Мечникова пройшов безкоштовний медогляд військових АТО

4 сентября 2015 | 17:23

В лікарні Мечникова просунутись важко – бійці АТО взялись штурмувати медзаклад, звичайно це не в прямому сенсі, вояки з’їхались перевіряти стан свого здоров’я.

«До гастроентеролога»,- говорить боєць.  

До того ж лікаря в першу чергу йде і ця дівчина з позивним «Жанна», на Сході вона воює у складі Правого Сектору. Була у найгарячіших точках – Піски, шахта Бутівка, вояка каже – там і підсадила трохи шлунок, через неправильне харчування, однак болю ніякого не відчуває.

«Що може боліти у такої гарної дівчини?», - питає лікар.

«А в мене нічого не болить, мені просто дали шось ковтнути, і сказали, шо в мене гастрит, а взагалі я ніяких скарг не маю», -відповідає  боєць АТО  з позивним «Жанна».

Чекає черги до хірурга вже демобілізований Дмитро з 93 бригади. Під час боїв у Мар’їнці армієць отримав осколки в обидві ноги. Чотири місяці військовий лікувався в Дніпропетровську.

«В Мечникова, у другій робочій лікарні, робив пересадку Слісаренко», -пригадує  Дмитро Кошка, боєць  АТО.

Рентген та візити до десятка інших лікарів, а  також  процедури можуть пройти українські військові. Звичайно, кажуть у лікарні Мечникова – для наших армійців все це безкоштовно, задіяні в огляді – кращі спеціалісти області.

«Користуючись кращими приладами, які є в лікарні Мечникова – для того, щоб підтримати солдата, підтримати бійця трохи йому налагодити здоров’я, щоб він міг повернутись до нормального життя», - говорить головний лікар ОКЛ імені Мечникова Сергій Риженко.

Щонайменше сто бійців будуть оглянуті в перший день, - запевняють медики. Планують організовувати такі дні для бійців АТО щонайменше раз на тиждень. А взагалі, кажуть – армієць може звернутись в Мечникова, коли будуть проблеми, і тут завжди готові допомогти.

Антон Салюк, Сергій Язовських, Новини, ТРК РЕГІОН  

 

Мы в соцсетях