Безпілотник в Дніпропетровську виявив порушника

4 сентября 2015 | 17:40

За допомогою безпілотника в Дніпропетровську був затриманий водій автомобіля, який намагався втекти від співробітників ДАІ. 

3 вересня о 13:25 працівники ДАІ за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль під керуванням 38-річного мешканця м. Києва. Водій при спілкуванні з правоохоронцями поводив себе зухвало та неадекватно.

На вимогу показати водійські права відповів, що їх не має. В ході бесіди, водій раптом натиснув на педаль газу та почав тікати. В цей час з повітря здійснював патрулювання міста безпілотник, який зафіксував напрямок, в якому він почав тікати.

Вказана інформація була передана на мультимедійний екран в черговій частині Дніпропетровського міського управління. Правоохоронці розрахували маршрут порушника та направили туди міліцейський «патруль 102».

Правоохоронці перегородили втікачу шлях автівками. Але зловмисник,  побачивши це, не встиг вчасно загальмувати і здійснив зіткнення з одним із патрульних автомобілів. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Автівка порушника була направлена на штрафмайданчик, а зловмисник - у райвідділок  міліції для з’ясування всіх обставин справи.

Мы в соцсетях