У Дніпропетровську ремонтують один з будинків для переселенців за європейськими стандартами

8 сентября 2015 | 16:20

За час проведення АТО Дніпропетровщина прийняла величезну кількість переселенців. Для колишніх жителів Донбасу влада області надавала як матеріальну допомогу, так і житло. От і сьогодні, за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації, її голові Валентину Резніченку та ЄС відбувався ремонт в одному з будинків для переселенців.

Жити  у будинках відремонтованих за європейськими стандартами тепер зможуть  декілька сотень переселенців. ЄС профінансував проект, за яким у Дніпропетровській області буде відремонтовано  15 житлових об’єктів.  Їх планують перетворити на гуртожитки для переселенців. Це обійдеться Європейському союзу в 1.5 мільйони євро.

«Цей об’єкт вже на 90% завершений. Залишилися тільки оздоблювальні  роботи. Така ж ситуація з усіма іншими  об’єктами», - говорить радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Макаров.

Всього цей  будинок зможе вмістити  111 чоловік. Хоча, влада області запевняє, що є й інші більші гуртожитки.  Ремонт робиться за європейськими стандартами. Одна кімната вміщуватиме від 4 до 7 осіб. Кухня та душ знаходитиметься на кожному поверсі. До цього будинок знаходився у аварійному стані. Проведені роботи мали дійсно колосальні масштаби, каже представник будівельної фірми.

«Було замінено вікна, проведено весь комплекс демонтажних робіт, винесена вся стара техніка. Закінчені всі розведення водопостачання, каналізації, електропостачання. А до кінця цього тижня вже будуть початі роботи щодо встановлення автономної  котельні», -  каже керівник проекту Ярослав Шулик.

Влада області хоче аби Дніпропетровщина стала справжньою домівкою для переселенців – розповідають в облдержадміністрації.

«Задача, яку нам поставив Валентин резніченко, голова Дніпропетровської облдержадміністрації така: люди не повинні  відчувати відчуження  від життя країни. Ми хочемо, щоб люди, які до нас приїдуть жити знайшли свою нову малу Батьківщину», -  інформує радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Макаров.

Завершити ремонт планують до  18-  19 жовтня. Адже, саме тоді приїдуть представники ЄС аби перевірити стан гуртожитків.  Заселитись до нових  домівок люди зможуть вже у середині листопада.

 

 

Мы в соцсетях