115 медалей завоювали спортсмени Дніпропетровщини на європейських та світових змаганнях-2015

9 сентября 2015 | 17:05

115 медалей принесли рідному регіону спортсмени Дніпропетровщини, виборовши їх на різних спортивних змаганнях Європи та світу. Головне очікування області - перемоги на літніх Олімпійських іграх-2016. Вони пройдуть з 5 по 21 серпня в бразильському місті Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Всього у складі збірних України - 1003 спортсмена Дніпропетровщини. У 2015 році вони принесли області 115 медалей, перемігши на змаганнях з різних видів спорту в Європі та світі. З них 32 «золота», 24 «срібла», решта - «бронза».

Як зазначив Олександр Пшеничников, головний спортивний старт, який з нетерпінням чекає область, - Олімпійські ігри-2016: «Міністерство молоді та спорту затвердило склад найперспективніших кандидатів Дніпропетровщини на участь в Олімпіаді. Ми сподіваємось, що щонайменше 20 з них отримають дозвіл позмагатися на іграх. Вже сьогодні легкоатлетки Анна Рижикова і Ганна Тітімець, а також академічний весляр Іван Довгодько отримали такі допуски».

Крім того, спортсмени Дніпропетровщини з обмеженими можливостями вже отримали 9 допусків на участь у Паралімпійських іграх-2016, які пройдуть відразу після головної спортивної події світу в Бразилії.

Мы в соцсетях