Дніпропетровський студент два тижні знаходиться в комі внаслідок збройного нападу

9 сентября 2015 | 17:07

Хлопець два тижні лежить у комі через збройний напад. На день незалежності, Нікіта Васецький не дійшов 20 метрів додому, як хтось вдарив його по голові та пограбував. Сім’я постраждалого потребує великого фінансування, аби знову побачити усмішку сина та нареченого.

Третій тиждень Микита знаходиться у комі після збройного нападу. 25 серпня швидка допомога привезла його до лікарні, і з тих пір лікарі борються за його життя. Спочатку хлопець навіть не реагував на світло, а тепер може поворухнути пальцем, коли чує улюблену музику.

 «Пацієнт Микита потрапив до нас 25 серпня в важкому стані. Був знайдений на вулиці і доставлений в лікарню Мечникова. На сьогоднішній момент стан повільно, але покращується. Перший день він дихає самостійно, без апарату. Але травма мозку робить все набагато важче», - інформує в. о. завідуючого відділення нейрохірургії №2 лікарні ім. Мечнікова Тимофій Іонов.

Та незважаючи на стабільний стан Микити, його сім’я щодня витрачає понад 2 000 гривень на підтримку життєдіяльності сина. Мати благає усіх про допомогу, адже сили закінчуються.

«Найприкріше, що в такій ситуації може опинитися кожен, будь-яка дитина. Микита був сміливим хлопцем, він вважав, що його це ніколи не торкнеться, тому що, там, де він, скрізь камери. Якщо можна, будь ласка, допоможіть», - розповідає мати Микити.

Наречена Микити каже, напали на нього після опівночі, камери спостереження нічого не зафіксували. Її коханого вдарили по голові та зняли навіть кросівки.

«З 12 до 1 ночі у нього вже був відключений телефон, так як, в ході слідства було з'ясовано, на напали. Лікарі сказали, що діагноз дифузно-оксональная травма головного мозку (черепно-закрита). Зараз він перебуває в дуже важкому стані», - говорить наречена Наталія Гашек.

Подруга сім'ї організовує усю можливу для них допомогу. Просить, якщо є свідки – відгукніться, адже відкрита кримінальна справа у міліції.

«Ми познайомилися ще в школі, дружимо вже 8 років. Я познайомила його з Наталкою, його нареченою. Зараз дуже важко усвідомлювати, дивитися на нього ... на реакцію мами. Але вона тримається і ми всі з нею», - з болем говорить подруга Микити Анна.

Сім’я Васецьких благає усіх небайдужих про допомогу.

Реквізити: 5168 7572 9520 5282
Одержувач: Васецька Людмила Анатоліївна
Номер телефону мами Микити: 050-320-25-68
Номер телефону: 095-785-71-72 Наталія (наречена)

 
 

Мы в соцсетях