Виставка від дітей для міста

11 сентября 2015 | 16:08

Виставка під назвою «Краще місто на Дніпрі» від вихованців Дніпропетровських дитячих художніх шкіл відкрилась у приміщенні Дніпропетровської міської ради. Близько двадцяти оригінальних робіт, виконаних в різних графічних техніках будуть розважати відвідувачів міськради цілий день. Куди далі перенесуть виставку та як вона створювалась дивіться у наступному сюжеті.

До дня міста діти на малювали Дніпропетровськ таким, яким бачать. Головний вхід міськради заполонили різнокольорові картини. Основна складова експозиції - міський пейзаж, портрет, натюрморти та фігуративні композиції.

 «Це гімн нашому прекрасному місту, напередодні свята. Кожна робота має свою мелодію, стиль, напрямок і технічні особливості. І, мені здається, виділити якусь роботу окремо неможлив», – каже директор художньої школи №2 Микола Хандога.

Композиція картин супроводжується французькою музикою у виконанні викладача Дніпропетровської дитячої музичної школи №15.

За словами викладачів художніх шкіл,  місто на папері – улюблена тема дітей. Щороку на такій виставці діти можуть проявити себе та скласти екзамен у художній школі зі своєю картиною.

«Різні учасники, але обрані роботи більш старших дітей: це 3-4 класи, діти по 12-13 років. Діти настільки закохуються в провулки, вулиці, у будинки нашого міста, що вони із задоволенням зображують все це», – розповідає директор художньої школи №1 Ольга Бойченко.

ЗК:Уже наступного дня, виставка буде радувати погляд перехожих на прощі Героїв майдану. За словами представників влади, цьогоріч Дніпропетровськ насичений мистецтвом. Вважають це через те, що люди хочуть запам'ятати саме цей момент і внести трішки яскравого у життя.

 «Роботи про Дніпропетровськ, до Дня міста і вони, як доповнення до портрету нашого Дніпра, який буде малюватися завтра на площі Героїів Майдану. Від 500 до 1000 дітей візьмуть участь у створенні величезного панно», – каже заступник міського голови Дніпропетровська Ірина Зайцева.

Тож, представники  художніх шкіл та міська влада запрошують  усіх переглянути  виставку «Краще місто на Дніпрі» та послухати французьку музику до кінця цього дня.

Мы в соцсетях