У Синельниково політична партія «Українське об’єднання патріотів- УКРОП» організувала турнір з міні-футболу

14 сентября 2015 | 18:36

Цими вихідними в Україні відзначався День фізичної культури і спорту. В  усіх куточках країни пройшло чимало турнірів із різних видів спорту, в яких змагалися як професійні спортсмени, так і початківці. Не відставали  і мешканці міста Синельниково. Там пройшов турнір з міні-футболу  «З Україною в серці» . Організатором виступила політична партія « Українське об’єднання патріотів- УКРОП»   

Мешканці Синельникового з активною життєвою позицією та орієнтиром на здоровий спосіб життя  зібралися на шкільному стадіоні. Саме тут проходив футбольний турнір з міні-футболу. В ньому взяли участь 4 молодіжні команди: "Воля","Юність", "Мікрашка", "Ручейок".

«Наші хлопці активно займаються футболом, і кожен представляє окрему команду. На турнір ми їх зібрали, у так звані «дворові» команди», - говорить суддя змагань, активіст партії «УКРОП» у Синельниковому Олег Немченко.

Допомогла в організації змагань політична партія «Українське об’єднання патріотів».  Її представник Віктор Захарчук розповідає, хоча  проведення турніру співпало зі святом спорту, але головна ідея цих мирних баталій - нагадати містянам  про загиблих в АТО земляків.

«У нас в Синельниково загинуло декілька хлопців. І тому аби продовжити пам’ять про них ми вирішили провести цей турнір», - каже представник політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Віктор Захарчук.

Отже відкривали турнір хвилиною мовчання за загиблими.

І розпочалися мирні спортивні баталії. За запеклою грою спостерігало чимало вболівальників. У місті в футбол грає чи не кожен. Мешканці позитивно сприйняли ініціативу «УКРОПівців»  та вже звернулися до них  з пропозицією й надалі проводити подібні змагання  та залучати до участі в  них ще   більше юних спортсменів.

«Це дуже гарно і корисно для розвитку дітей. Хотілось, аби вже з 8-ми років діти йшли грати», - ділиться вболівальник Олександр Нікітін.

«Я сама взагалі дуже люблю футбол. Тільки ось ці жовті сильніші за наших», - говорить вболівальниця Марія Тригуб.

За декілька годин визначилась команда-переможець. Першою перехідний кубок з міні футболу на честь загиблих в АТО бійців виборола команда «Воля». Але, щоб не було розчарованих,  всі учасники турніру  отримали заохочувальні призи, грамоти  та фінансову підтримку.   На прохання мешканців Синельникового  « УКРОПівці» планують провести ще декілька  змагань. Адже розвиток спорту, пропаганда здорового способу життя, виховання патріотизму та організація змістовного відпочинку для дітей в маленьких районах і містах області – одне із пріоритетних завдань для « Українського об’єднання патріотів» , бо саме дітям продовжувати будувати державу вільних громадян де виконуються Закони та Божі заповіді, -  зазначив представник «УКРОПу» у Синельниковому  Віктор Захарчук.

Мы в соцсетях