Працівники ДАІ та активісти продовжують перевіряти якість пасажирських перевезень

15 сентября 2015 | 15:30

Обласна влада разом із інспекторами ДАІ продовжують боротися за якісне перевезення пасажирів на міжміських маршрутах. Цього разу вони вийшли перевіряти водіїв та автівки, що рухаються за напрямком Дніпропетровськ-Павлоград.

З восьмої ранку працівники ДАІ та активісти розпочали перевірку автобусів, що рухаються з Дніпропетровська до Павлограду. За планом перевірити мають 30-ть автівок. За першу годину полювання  інспектори оглянули 8 автобусів. Кажуть, порушення були незначними.

«На двох транспортних засобах були виявлені тріщини на лобовому склі. Ще на двох відсутня зовнішня інформація. Але, враховуючи наші перші перевірки, перевізники потроху усувають ті недоліки, на які ми зазначаємо», - інформує заступник начальника управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Дмитро Шикаловський.

Інспектори ДАІ перевіряють автівки на технічний стан, а активісти документацію, зокрема білетно-касову книгу, аби достовірно знати, скільки всього пасажирів щодня курсує з Дніпропетровська до Павлограду, та інформаційну комплектацію автобусу.

«Повинні бути написи вхід/вихід, яких тут, до речі, немає та напис «аварійний вихід» і показано як відчиняти люк в разі чого», - говорить активіст Максим.

Пасажири із цікавістю слідкували за дійством і позитивно оцінили ініціативу влади та владних структур. Точно так, як і якість роботи перевізників. Кажуть, автобуси комфортні, чисті, справні. Чекати на маршрутку доводиться недовго – їх в достатній кількості працює на маршруті.

- Нормально, я живу поруч з зупинкою, у будь-який час можу поїхати.

-  Все добре, вчасно приїздять.

- Мені все подобається навіть дуже. Автобуси хороші.

За першу годину перевірок інспектори склали декілька протоколів. Сума штрафу для перевізників складає 680 гривень, він мінімальний говорять міліціянти.

 «Ситуація зовсім не критична, просто трапляються деякі моменти», - каже інспектор  ДАІ Станіслав Коваленко.

Така перевірка вже не перша за рахунком. Раніше перевірялись перевізники на центральному автовокзалі. Наступний рейд планується провести вже незабаром. Перевірятимуть автобуси, що рухаються на захід від Дніпропетровська.

Юлія Поджинська, Роман Івашинов.

 

Мы в соцсетях