Водій автівки отримав стусанів за те, що припаркувався на тротуарі

16 сентября 2015 | 12:26

Припаркував не правильно авто – отримуй стусана, саме така система правосуддя відтепер діє в Дніпропетровську.  Перехожий мешканець міста узрівши на тротуарі припарковане авто вирішив розповісти водієві машини, що його дії є незаконними та заважають пересічним громадянам. Та словесні аргументи для нахабного водія виявилися не надто переконливими.

«Я шел мимо остановки и товарищ водитель, вот этого БМВ заехал прям на тротуар. Я его вежливо попросил машину переставить. Попросил я 5 раз. После чего он бросился на меня с кулаками и начал доказывать, что он герой», - говорить  мешканець міста, учасник АТО  Олексій Корж.

Далі події розвивалися наче в справжньому  бойовикові – водій авто дістав з багажника стілець, яким хотів ударити Олексійя, та чоловік не довго думаючи зарядив опоненту по носу. Розборонили чоловіків працівники партії «Відродження», які прибули рятувати свого колегу-автомобіліста.

«Для сотрудников, которые ведут партийную агитацию и партийную деятельность, какие действия есть совершенно не допустимыми», - говорить мешканець міста, учасник АТО Олексій Корж.

Визначити хто правий, а хто винний викликали наряд міліції, яка в свою чергу зібрала показання з обох сторін, та передала справу слідчому.

Следователь установит, есть ли уголовное дело, если есть – то зарегистрирует материалы в реестр судовых расследований и дальше уже будет проводить следственные действия.

З нами ж говорити водій БМВ категорично відмовився й швидко зник з місця пригоди. Перехожі такою ситуацію обурені в край. Павло працює водієм тролейбусу, тому з ситуацією на дорогах та тротуарах добре ознайомлений. Чоловік запевняє – такий випадок  в нашому місті далеко не одиничний.

«Машины постоянно стоят на тротуаре, это мешает ходить пешеходам. За это милиция должна их штрафовать», - обурюється водій тролейбусу Павло.

Пані Людмила зараз знаходиться в декреті, вона вже три роки виховує маленьку донечку. Жінка скаржиться – така ситуація не лише дратує, а й ставить під загрозу життя її дитини.

Мы вот с ребёноком не на тротуаре стоим, а на дороге, потому что там стоит чужой автомобиль. Ждем когда наш народ начнет хоть чуть-чуть соображать», - говорить мешканка Дніпропетровська.

Тож згідно закону водії не мають жодного права їздити чи то паркувати  свої автомобілі на тротуарах, якщо там не має спеціально відведених для цього місць – нагадують міліціянти.

 

Мы в соцсетях