За участі Бориса Філатова у 37-й школі був відкритий меморіал на честь загиблого десантника

16 сентября 2015 | 14:31

Пам'ять про ще одного героя, що загинув, захищаючи українську незалежність та суверенітет, днями вшанувала громада Дніпропетровська. За участі лідера партії «Укроп» Бориса Філатова у 37-й школі був відкритий меморіал на честь . Антона Жукова, десантника, що загинув під час вивезення поранених із Шахтерська.

На відкриття меморіальної дошки зібралася вся школа, в котрій не так давно навчався сам Антон Жуков. На заході були присутні родина загиблого героя та побратими. Мати Антона ледь стримувала сльози. З моменту загибелі сина пройшло вже більше року. Жінка каже – ці місяці були найважчими в її житті. Мовляв, родина в них завжди була велика та дуже дружня. Проте війна їх не пощадила.

"Тоді ще війни не було, в березні, коли його призвали до військкомату. Сказав, що піде, тому що його хлопці йшли і він не міг залишитися тут", - розповідає мати Атона Тетяна Гололобова.

Народився герой в Дніпропетровську в родині військових, усе дитинство провів в гарнізонах. Мати каже, через службу приділяла дітям не так багато уваги, як хотілося. Антон був старшим з чотирьох дітей – господарство та молодші сестри та брат трималися на ньому. Борис Філатов виказав співчуття родині загиблого та подякував усім бійцям, які захищають рідну землю.

"Жодні зусилля чиновників, депутатів, політиків не коштують і ламаного гроша зусиль тих хлопців, які на передовій за наше майбутнє та майбутнє наших дітей віддали своє життя та віддають здоров’я", - говорить народний депутат України, лідер партії «Укроп» Борис Філатов.

Антон Жуков був старшим сержантом, командиром бойової машини. Побратими кажуть: таких сержантів пошукати! Разом з бригадою він пройшов важкий шлях та гарячі точки Луганської та Донецької областей. Ще за життя був нагороджений медаллю «За солдатську доблесть» та посмертно – орденом «За мужність» третього ступеня.

"Чудовий бойовий дух був, завжди підтримував товариша в скрутну хвилину. Допомагав, як і належить сержанту. Сержантом був чудовим", - ділиться спогадами побратим Антона Володимир Коваленко.

Цього жовтня Антону б виконалося 30 років. В Антона залишилися дружина та двоє дітей: син Данило і донька Софія. Побратими кажуть: напризволяще родину не залишать.

 

 

Мы в соцсетях