Вороги країни - тепер висять прямо в центрі міста

16 сентября 2015 | 14:48

Ляльки сепаратистів. Учора на проспекті Карла Маркса на кварталі від вулиці Леніна до Короленка одна із політичних партій Дніпропетровська вирішила повеселити містян. Створила опудала Януковича, Путіна та їм подібних. І вороги країни -  тепер висять  прямо в центрі міста.

На центральній алеї мста з’явилися опудала головних сепаратистів країни. У кожного є обличчя, одяг, і, навіть, біографія. Ми хотіли поспілкуватися із організаторами цієї акції, та вони відмовились давати нам будь-які коментарі, спираючись на недовіру до міських телеканалів.

Кожен ліхтар на алеї від вулиці Леніна до Короленко зайняли саморобні ляльки. Підвішені за горло, обличчя у ляльок були синього кольору – неначе померлі. До самого вечора люди ходили поміж них та вивчали їх біографії. Тут знаходились і всім відомі Віктор Янукович і Володимир Путін. А от наступний біля них стовп зайняв Михайло Добкін і так по всій вулиці.

Ми вирішили дізнатись, як на це реагують мешканці Дніпропетровська. Декого такі методи обурюють, кажуть – треба залишатись людьми у будь-якій ситуації.

А хтось повністю підтримав організаторів та фотографувався з опудалами. Думки мешканців міста зовсім розділилися.

Це вже не вперше для Дніпропетровська. Напередодні Майдану, подібна акція вже мала свій успіх. Тож, чи повториться повішення сепаратиських ляльок – нам невідомо. Та у будь-якому разі, така акція не залишиться поза нашою увагою.

Мы в соцсетях