Яким повинен бути новий мер Дніпропетровська?

17 сентября 2015 | 12:41

Про те що скоро в Дніпропетровську стартують вибори вже знають навіть дітлахи. Фахівці стверджують, що це будуть одні з найскладніших виборів, адже свої кандидатури висунуло чимало сильних можновладців. Містяни вже встигли подискутувати на цю тему.

Вибори вже на носі! 25 жовтня Дніпропетровцям доведеться обирати нового голову міськради, який буде керувати містом, в найближчі чотири роки. Спираючись на думки жителів Дніпропетровська, ми спробували зрозуміти, яким вони хочуть бачити нового мера. Дехто вже навіть чітко визначив яким критеріям має відповідати можновладець.

«Каким? – Честным, порядочным и ответственным. Если человек идет в меры города, он должен думать не только о себе, а и о городе. Он должен заняться общественной деятельностью», - ділиться своїми думками мешканець Дніпропетровська Олександр.

Та й про значимість Дніпропетровська в країні містяни встигли поміркувати. Кажуть – наше місце є основою всієї держави загалом.

«В сегодняшней политической ситуации Днепропетровск занимает первостепенное место в нашей стране. По этому мер Днепропетровска должен быть порядочным, энергичным и трудоспособным», - говорить мешканка Дніпропетровська Ніна.

Більшість містян, ще достеменно не знають кому віддати свій голос, та вже є й такі, що  чітко визначили з кандидатурою та добре знають за кого саме будуть голосувати на виборах.

«Я буду за Филатова голосовать. Ну он мне нравиться, он хороший мужчина, добрый человек. Ну нравиться мне Филатов – люблю я его и все», - ділиться мешканка Дніпропетровська  Наталія.

Чистота міста, ціни на газ воду та електроенергію, заробітні плати та пенсії, а головне ліквідація корупції  – ось основні питання, які турбують містян. Також для більшості городян досить важливо, щоб мером став хтось із місцевих. Той, хто тут народився, виріс і живе. Люди впевнені - для того, щоб якісно управляти містом, його треба знати, як своїх п'ять пальців. А головне -  місто потрібно любити, тоді й буде реальний результат.

Мы в соцсетях