Чи буде цієї зими опалення у будинках Дніпропетровська?

17 сентября 2015 | 12:58

Чи буде взимку тепло? У дніпропетровській міськраді відбулася інформаційно-методична нарада депутатів з приводу підготовки міста до опалювального сезону. Також обговорили хід встановлення теплових лічильників у багатоквартирних будинках.

Цієї зими опалення у будинках мешканців буде. Принаймні, так заявили депутати міськради назасіданні.  Представники комунальних підприємств звітували громадськості про виконану роботу та витрачені бюджетні кошти, і озвучили, скільки ще їм потрібно ресурсів. Наразі у Дніпропетровську працює шість бригад, котрі займаються підготовкою до опалення малоповерхових будинків.

«На сегодняшний день подписано не 99, а 100% паспортов готовности. Мы осуществили все запланированные промывки. У нас было выполнено более 2000 ремонтов по теплосетям. Это не значит, что в каком-то доме заменили все стояки: где-то была задвижка, где-то кран. Для установки всех необходимых тепловых счетчиков из бюджета необходимо 135 миллионов гривен», - інформує начальник управління житлового господарства дніпропетровської міськради Михайло Лисенко.

Комунальне підприємство «Теплотранс» також звітувало про свою роботу. За словами директора підприємства, на встановлення тридцяти семи лічильників було виділено півтора мільйони гривень бюджетних коштів. І до 10 жовтня вони закінчать усі заплановані роботи.  Та під час виступу директора комунального підприємства , піднялись гарячі дискусії, мовляв, всього на 37 лічильників виділили забагато бюджетних коштів.

- Ну смотрите, стоимость установки счетчика, со всеми проектными работами получается в бреднем 35 – 36 000 гривен.

- Еще раз: 1,5 миллиона на 37 счетчиков?

- Да, именно так, - звітує директор комунального підприємства «Теплотранс» Сергій Кіт.

А от представник іншого підприємства «Енергосервіс» стверджує, їх компанія бюджетні кошти не використовувала і сама вже на 100 відсотків підготувала паспорти готовності до опалювання.

«Все планы и мероприятия, которые были направлены на подготовку к зиме – выполнены на 100%. Сегодня мы устанавливаем счетчики по инвесторской программе. Бюджетных средств мы не привлекали», - говорить директор коммунального підприємства «Енергосервіс» Олександр Потапенко.

То ж в будинках міста буде тепло, а то чи буде опалення в помешканнях мешканців на окраїнах – невідомо. Комунальники про це поки що мовчать.  Підсумки остаточної підготовки до опалювального сезону підбиватимуть на наступному засіданні міськради в кінці вересня. Тоді й будуть звітувати, скільки лічильниківвстановили, та скільки бюджетних коштів витратили.

Мы в соцсетях