Як тренери Футбольної академії опинилися у експертів-криміналістів?

17 сентября 2015 | 17:04

Дружба по-сусідськи або як представники Футбольної академії ФК «Дніпро» до криміналістів у гості ходили. 

Дізнатися як працюють експерти- криміналісти мали змогу працівники та вихованці Футбольної академії ФК «Дніпро».  Екскурсія відбувалася у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при ГУМВС Дніпропетровської області. Там гості не  просто  дізналися про роботу деяких відділів центру, але й могли доторкнутися до експонатів.

«Нас по-дружньому запросили прийти в гості, щоб дізнатися щось нове та донести до дітей цікаву інформацію», - говорить спортивний директор Футбольної академії ФК «Дніпро» Олег Шелаєв.

У відділі балістичних досліджень експерти  показали представникам футбольної академії різноманітні види зброї вилученої у злочинців. А також детально розповіли про її особливості та характеристики.

Не менш цікаво було й у відділі вибухотехнічних експертиз. Працівники центру показали гостям роботу, за допомогою якого можна дистанційно переносити та  знищувати вибухівку. Кажуть, такий коштує 1 мільйон 200 тисяч гривень, і є дуже корисним у їхній роботі.  Взагалі, головною метою екскурсії було зацікавити вихованців футбольної академії  професією експерта- криміналіста.

«Сьогодні ми показали їм як працюють експерти з балістичних видів досліджень та вибухонебезпечної експертизи. Для хлопців це найцікавіші види діяльності», - каже начальник Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Дніпропетровській області Володимир Коротаєв.

Наприкінці екскурсії на знак дружби та подальшого співробітництва гості та господарі центру обмінялися прапорами.

Мы в соцсетях