Наші янголи-охоронці відсвяткували професійне свято

18 сентября 2015 | 14:02

Дістануть з пекельного вогню, врятують потопаючого, витягнуть з-під завалів – усі ці надважливі завдання щодня виконують наші рятівники. Не дарма МНС України має девіз «запобігти, врятувати, допомогти». Сьогодні наші янголи-охоронці святкують професійне свято. З нагоди Дня рятівника проводилися урочисті заходи.

Дістати кицьку з дерева, або витягнути рогату худобу із каналізаційного люку – навіть такі випробування долають рятівники. Та хто як не вони? Рятують з пекельного вогню, дістають з-під уламків зруйнованих будівель – це завдяки їм наше життя у безпеці.

«День рятівника – свято, яке об’єднує людей різних професій: пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги. Це забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихій», - говорить начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області  Андрій Кульбач.

Вітали наших рятівників чи не усім Дніпропетровськом. На урочистих заходах були присутні товариші по службі, старші командири, представники міської ради та дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Від щирого серця хочу поздоровити всіх сьогодні рятівників, вогнеборців, людей , які рятують життя» , - привітав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Рятувати життя людей – їх священний обов’язок. Та й самі рятівники повсякчас потребують допомоги  та Божого благословення. День рятівника збігається з Днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина». Цей образ захищає від пожеж, блискавок, зцілює душу і тіло. Тож з самого ранку у Свято-Троїцькому кафедральному соборі  наші янголи-охоронці поринули в атмосферу спокою та благодаті.

Колеги від щирого серця вітали один одного зі святом. Бажали сил та натхнення. А головне – сухих рукавів.

Бути у потрібний час в потрібному місці – надзавдання. Та попри титанічну працю, рятувальників втішає головне – вдячність простих людей, чиї життя вони убезпечують від лиха.  Однак і про нагороди у цей святковий день не забули. Найкращі фахівці Служби порятунку та колишні працівники пожежної охорони були відзначені високими нагородами та подяками.

Мы в соцсетях