Борис Філатов відвідав Кодацьку насосно-фільтрувальну станцію

18 сентября 2015 | 14:22

На Кодацьку насосно-фільтрувальну станцію сьогодні завітали представники громадськості та лідер політичної партії «Укроп», Борис Філатов. Аби дізнатися про проблеми станції та побачити процес очищення води з Дніпра на власні очі, Борис Філатов відвідав лабораторію та поспілкувався з працівниками.

Проблема чистої води наразі гостро стоїть у суспільстві. Кожен другий жаліється на погано очищену воду з крану, та ніхто не знає, вода псується у самому Дніпрі. Для Дніпропетровська питну воду постачає Кодацька насосно-фільтрувальна станція. І експертиза води береться щогодини.

«Це глобальна проблема, яку потрібно виносити на рівень Києва та Президента. Тому що - це веде до катастрофи. Проїжджаючи через Дніпро, ви можете подивитися, яку воду ми беремо, що б зробити людям якісну воду», - говорить завідуюча лабораторії лайдацької насосно-фільтрувальної станції Людмила Сердюк.

Станція працює аж з 1907 року і жодного разу не зупинялась. Останнього разу, фільтри для води міняли у семидесятих роках минулого століття. Тож, на сьогодні вони вже не можуть працювати на 100%. І це не єдина проблема. Наразі Кодацька станція обслуговує лише правий берег міста. Та якщо обновити обладнання, чиста вода буде у всього Дніпропетровська та Новомосковська. 

«Є безліч проблем. Наша станція дуже доросла - 1907 року. Мережу всю потрібно міняти, вчасно ремонтувати фільтри. Якщо ми вирішимо проблему фінансування, то станція може забезпечити все місто і ще Новомосковськ», -  інформує начальник кодацької насосно-фільтрувальної станції Микола Кривойшей.

Почувши про такі проблеми станції, лідер політичної партії «Укроп», Борис Філатов сам приїхав на об’єкт та обійшов кожну лабараторію. За його словами, він самостійно хоче зрозуміти процес очищення води  та хоч якось допомогти працівникам. До речі, пив воду прямо з крану, аби показати – довіряє станції.

«Проблематика зрозуміла, вона лежить на поверхні: криза неплатежів, відсутність обігових сил, дуже висока зношеність обладнання. Трудовий колектив - справжні патріоти, вони докладають дуже багато зусиль, аби була хороша вода», - говорить народний депутат України, лідер партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

За словами Бориса Філатова, перш за все, проблеми треби вирішувати в квартирах: боржники користуються водою, а платити не хочуть – так і отримується – станція занепадає. Та Борис Філатов пообіцяв, станцію не кине і допоможе підняти її.

Аліна Мирко, Олексанр Оленіченко.

 

Мы в соцсетях