До рідної Дніпропетровщини повернулися бійці з 43-ього мотопіхотного батальйону

21 сентября 2015 | 15:25

До рідної Дніпропетровщини повернулися бійці з 43-ього мотопіхотного батальйону. Вони були мобілізовані у третю хвилю, і майже рік  прослужили на передовій. У зоні АТО військові контролювали такі важливі ділянки фронту як Світлодарськ, дорогу від Артемівська до Донецька, околиці Горлівки, Авдіївку а також селище  Новогородське.

Зустріти українських військових прийшло чимало дніпропетровців. Здебільшого це сім’ї,  друзі та знайомі бійців. Однак є й звичайні містяни, які хочуть сказати «дякую»  героям.

«Хочу до них донести таку думку, що вони потрібні цьому суспільству, що вони найважливіші зараз. Хочу їм сказати, що вони виконали свій обов’язок зараз, а також побажати скоріше реабілітувалися та повернулися  до мирного життя і були зразком для всіх», - говорить мешканка Дніпропетровська Валентина.

Та чи не найбільше чекають на повернення родини військових.  Ольга разом з трьома маленькими дітьми чекає на повернення чоловіка. Каже, коли той під час короткої відпустки приїжджав додому, діти його просто не впізнали.

«Але ми знаємо, що з ним все буде добре і наша Україна тільки процвітатиме з такими хоробрими серцями», - радіє  дружина військового Ольга Харкевич.

Втомлені, але щасливі армійці повертаються до Дніпропетровська. Ледве стримують сльози щастя, що їх прийшли зустрічати так багато людей. Та першим ділом вояки йдуть покладати квіти в пам’ять про тих військових, які загинули.

«Майже рік, одинадцять місяців без ротації. Гриміли вибухи під Первомайськом, всюди де тільки могли захищали населення. Я радий, що на Дніпропетровщині, де живе моя внучка не чути пострілів і все спокійно. Це велика радість», - говорить український військовий Сергій Виноградов.

Це вже третя хвиля мобілізованих з 43-тього мотопіхотного батальйону. Військові кажуть, хоч вони і повернулись, але готові в будь-який момент продовжити службу і захищати від ворога рідну Україну. 

Вікторія Будзинська, Сергій Язовських, новини ТРК «Регіон»

Мы в соцсетях