В таборі «Укропчик» пройшов квест дітей та батьків

21 сентября 2015 | 15:50

Цієї суботи за підтримки народного депутата, лідера партії «Укроп» Бориса Філатова, в таборі «Укропчик» відбувся квест для всієї родини. Цілий день для малеча разом з батьками брала участь у конкурсах та майстер-класах. Закінчилося все святковим концертом, який підготували учасники.

Олег приїхав до табору вперше. Та сподівається, не в останнє. Адже давно вже так весело не проводив час. Козацькі забави хлопцю дуже сподобалися. Разом з він батьками стріляв з луків та кидав списи. І хоч у змаганнях участі не брав, каже, вражень вистачить надовго.

«Більш за все сподобалося кидати дротики та майстер-клас з серпами», - говорить школяр Олег.

Окрім спортивних заходів, на учасників заходу чекала справжня козацька каша. Малеча каже – дуже смачна!

 «Сьогодні я грав у футбол, займався з козацькою зброєю, дуже смачно поїв, грав у піску. Мені тут дуже сподобалося», - розповідає школяр Тімур.

Для батьків головне – щоб дітям подобалося. Адже споглядати їхні посмішки – найважливіше.

«Це те, що потрібно сьогодні батькам – спілкування зі своїми дітьми. І можливість спілкуватися один з одним і дарувати себе дітям», - говорить вчителька Оксана Артем’єва.

Насичений день закінчився концертом. У програмі – народні пісні, танці, декламування віршів. Виступи батьки готували разом із дітьми. Кажуть, це ще більше їх об’єднало. Концерт відвідав Борис Філатов. Лідер партії «Укроп» привітав батьків та дітей та побажав дарувати більше посмішок та тепла один одному.

«Людям потрібна якась віддушина, людям потрібен час, щоби проводити його з дітьми – ми даємо їм таку можливість. Ми повинні звертати увагу і на сім’ю, і на сімейні цінності», - говорить лідер партії «Укроп» Борис Філатов.

Подібні заходи, каже політик, зараз особливо важливі, адже людям потрібне свято. Головна тема – патріотична: козацькі традиції, ігри та навіть козацька каша.

 

Мы в соцсетях