«Укропчик» став раєм для дніпропетровських пенсіонерів

22 сентября 2015 | 17:51

Святкова музика у таборі відпочинку «Укропчик» не стихає навіть восени. Гучним концертом закінчилася друга зміна для людей похилого віку. 

Незважаючи на закінчення зміни в таборі панує гарний настрій. Всі відпочиваючі зібралися на заключному концерті. Пенсіонери зізнаються, що їхати додому не хочеться, адже проведені в «Укропчику» 5 днів були казковими.

 «Дівчата дуже хороші, уважні, добросовісні. Харчування – чудове! Вперше потрапила у такі умови. Чесно кажучи, не очікувала. А Філатову дай Бог здоров’я. Хай живе й не хворіє та допомагає нам, пенсіонерам», - говорить пенсіонерка Світлана Іванова.

«Дуже сподобалась організація. У нас не було вільного часу. Ми отримали запал, увагу, якої так не вистачає пенсіонерам. І це прекрасно», - радіє пенсіонерка Лілія Лазаренко.

Влітку у патріотичному таборі  жили діти. Однак восени його вирішили не зачиняти, а дати змогу відпочити від повсякденного життя пенсіонерам. Що працювати з людьми похилого віку їм так само приємно як і з дітьми стверджують  куратори:

«У чомусь вони схожі: своєю безпосередністю, наївністю, добротою. Тому  дитячий проект  - він по-своєму цікавий, а робота з пенсіонерами по-своєму», - ділиться куратор Ольга.

«Звісно хотілося б, щоб такі табори були не тільки у Дніпропетровську, але й в усій Україні.  І ми це рано чи пізно зробимо, адже це входить до нашої партійної програми. Тому, що якщо ми хочемо віддати борг людям похилого віку, то ми зобов’язані це робити, навіть не сьогодні, а ще вчора», - говорить лідер патріотичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Активний відпочинок та турбота персоналу – дві головні складові успіху «Укропчика». А головне, що потрапити до нього можна абсолютно безкоштовно. З найкращими спогадами про відпочинок  залишали його  пенсіонери.

 

Святкова музика у таборі відпочинку «Укропчик» не стихає навіть восени. Гучним концертом закінчилася друга зміна для людей похилого віку.

Мы в соцсетях