Молодий боєць АТО з Криничанського району отримав державну відзнаку

23 сентября 2015 | 16:37

Рік на передовій: в постійному напруженні, під шквальним вогнем, у дощ та мороз. Занадто багато для хлопця, якому ледь за 20. Та не для Миколи Цимбала з Криничанського району. Шкільний викладач фізкультури не злякався, коли довелося змінити спортивний костюм на військову форму. Мав захищати країну, а отже – вистояти попри все. І вистояв. За мужність та відвагу у важких боях молодого героя нагородили нагрудним знаком «За військову доблесть». Про це повідомили у Криничанській РДА.

Військовий підрозділ Ф-1126 25 окремої повітряно-десантної бригади називають легендарним. Хлопці з перших днів АТО на передовій та побували у найгарячіший точках: Красний Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, Шахтарськ, Краматорськ, Дебальцеве.

Служив у ньому і Микола Цимбал. Неймовірні труднощі у важких боях йому допомагали долати хороша фізична підготовка і вольовий характер. А ще - міцна чоловіча дружба та підтримка коханої, яка чекала вдома.

День за днем бійці доводили, що сила духу українців незламна: підбивали ворожі танки та виганяли сепаратистів з підконтрольних їм населених пунктів. Місцями дислокації були підвали та зруйновані будинки. Іноді ночувати доводилося у спальному мішку на снігу просто неба. Хлопець згадує: не можна було розвести бодай невеличке вогнище, щоб зігрітися самим чи приготувати чай. Обстріли накрили б відразу. Проте бійці трималися, знали: ворогу не місце на їх рідній землі.

У військовому підрозділі Ф-1126 служили переважно військові з Дніпропетровської області. Всі демобілізовані отримали нагрудні знаки, серед них і Микола Цимбал.

Зараз хлопець повернувся до мирного життя. Працює охоронцем та збирається одружитися.  
 

Мы в соцсетях