П’ятий футбольний майданчик на рахунку у лідера політичної партії «Укроп» Бориса Філатова

24 сентября 2015 | 16:20

Вже п’ятий футбольний майданчик на рахунку у лідера політичної партії «Укроп» Бориса Філатова. Біля загальної середньої школи номер сорок шість відкрили нове поле для школярів та місцевих жителів. Вчителі та футболісти навіть влаштували концерт для Бориса Філатова, а той у свою чергу, приніс довгоочікувані подарунки для дітей.

У Дніпропетровську з'явився ще один відремонтований футбольний майданчик. Біля загальної школи номер 46 для усіх бажаючих району вулиці Робоча є безкоштовне поле. Завдяки одній з програм партії «Укроп», діти мають можливість займатись спортом в європейський умовах.

«Дуже раді, що з'явилася така площадка в нашому районі. Діти дуже чекали відкриття. Гарне поле. Спасибі Борису Альбертовичу», - говорить тренер футбольної академії «Дніпро» Геннадій Капітонов.

Батьки натішитись не можуть новій споруді у своєму дворі. Мама одного із гравців каже, раніше діти повертались неначе з шахти, а тепер можна не хивлюватись за здоров’я своїх маленьких футболістів.

«Всі чекали відкриття поля, аж з серпня місяця. Всі хлопці вже хотіли побігати тут, і для них це свято», - радіє мама одного з наймолодших гравців команди Ольга Колібабчук.

Для Єгора новий майданчик – велика подія. Сам він грає у футбол більше чотирьох років, і доводилось грати в різних умовах. Каже, з хлопцями будуть берегти поле, як зіницю ока.

«Я забив два голи і один був результативний і мене тренер помітив і взяв у команду. Мені подобається це поле, воно круте», - з радістю говорить гравець футбольної академії «Дніпро» Єгор Кудлай.

На відкритті поля перерізав стрічку лідер партії «Укроп», Борис Філатов. Далі концерт, пісні та спільні селфі. Та на цьому сюрпризи не закінчились. Він у подарунок хлопцям привіз футбольні м’ячі, підписані гравцями футбольної команди «Дніпро».

Борис Філатов стверджує, це не останній майданчик у нашому місті. За планом, він хоче відремонтувати все місто. Адже кожна дитина має право займатись спортом у відмінних умовах.

«Цей стадіон присвячений легендарному універсальному захиснику команди «Дніпро» - Олександру Івановичу сорокаріччя. Його донька вчилася у цій школі. Запрошували дружину, але, на жаль, вона не змогла. Це вже 5й стадіон, який ми відкриваємо. Буде ще й 6, 7 , 8 і все місто плануємо накрити. Ніде, як тут, так радісно стадіони ми не відкривали», - говорить лідер партії «Українське об'єднання патріотів» Борис Філатов.

Кожен майданчик, відкритий Борисом Філатовим носить ім’я якось видатного футболіста. За його словами – ми повинні пам’ятати свою гордість.

 

Мы в соцсетях