В Дніпропетровську визначали кращих гравців у бадмінтон серед хлопців та дівчат

24 сентября 2015 | 17:40

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат міста з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодше. У змаганнях взяли участь близько восьмидесяти спортсменів – всі вони вихованці спортивних шкіл міста. Учасники боролися за перемогу як в особистому, так і в командному заліку.

Марія займається бадмінтоном вже п’ять років. Своє перше тренування пам’ятає, немов воно було вчора. Каже, тоді навіть плакала - цей спорт їй не сподобався. Однак, згодом зрозуміла – бадмінтон – то для неї.

«Брала участь  в чемпіонатах України, школи, області, міста. На чемпіонаті України вже маю два призові місця – друге та третє»,- говорить бадмінтоністка Марія Базуліна.

Дівчинка каже, зараз перед виходом на майданчик зовсім не хвилюється. Налаштуватися на гру допомагає музика. Марія – вже досвідчена спортсменка, та на полі грають і багато новачків, для яких це – перші змагання.

«Я нервуюся, але кажу собі: «Нічого страшного, якщо ти програєш, бо головне – участь», - каже бадмінтоністка Анастасія Сукач.

Такої думки дотримуються і тренери.

«Лише на змаганнях народжується спортсмен. Лише на змаганнях діти розуміють, що таке – великий спорт. Тут їх судять вже інші люди. Вони бачать телебачення, великий зал», - говорить тренер Олена Жованик.

Тренери кажуть: потрапити на подібні змагання не важко. Мовляв, участь беруть майже усі діти. Важко досягти бажаних результатів. Для цього потрібно багато працювати - спортсмени тренуються до шести днів на

«Це – найкраще, що в нас є. В нас є лідери. Вони добре підготовлені. Готові скласти конкуренцію на Україні», - з гордістю говорить Президент Дніпропетровської міської федерації бадмінтону Ніна Молдован.  

Президент дніпропетровської федерації зазначає: Дніпропетровськ завжди добре себе показує на українських чемпіонатах. Наступний  відбудеться 11 та 12 жовтня.

Мы в соцсетях