Опалювальний сезон під загрозою зриву – народні депутати інспектують Придніпровську ТЕС

24 сентября 2015 | 17:50

Опалювальний сезон під загрозою зриву. На Придніпровській тепловій електростанції до сих пір немає вугілля, а зима вже не за горами. Розібратися в цій ситуації вирішили можновладці. Борис Філатов та ще декілька народних депутатів відвідали місцеву ТЕС, щоб на власні очі побачити всю серйозність проблеми.

Ще з ранку, задля того щоб розібратися в ситуації  та на власні очі побачити проблему, можновладці вирушили на Придніпровську ТЕС.   На думку перевіряючи,  проблема полягає в тому, що інвестора було вибрано не зовсім законно, на основі необ’єктивного конкурсу. Тому  негайно треба провести конкурс  наново і скасувати попередні результати -  зазначили депутати.

«Всім очевидно, що конкурс складався з одного учасника – це була приватизація конкретно під  Ахметова. Власник зараз посилається на проблеми з постачанням пального через війну, хоча у нього був довгий строк, щоб це вирішити», - говорить представник  фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.

Після виїзної наради відбулося засідання, на якому вирішили  посилити відповідальність власників за припинення електропостачання споживачів, взяти під чіткий контроль роботу електростанції та винести на загальний розгляд умови виконання власника своїх обов’язків. 

«Нельзя просто взять и выключить электростанцию и лишить людей тепла, просто потому, что у него есть якобы проблемы с углем», - говорить лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

 

Мы в соцсетях