Борис Філатов разом із освітянами району обговорив проблеми навчального процесу

25 сентября 2015 | 11:51

Завжди наповнений новизною, проте іноді тяжкий і довготривалий – таким бачить освітній процес майже кожен студент чи школяр. Однак навчання – основа, яку має освоїти кожна людина. Проте роботи в системі освіти багато і кількість необхідних реформ чимало. На засідання круглого столу Борис Філатов і наші освітяни обговорили нагальні освітні проблеми та пропонували шляхи їх вирішення.

Засідання круглого столу обє’днало освітян, представників студентства та іноземних гостів. Як головний ініціатор освітніх реформ на засіданні був присутній і лідер патріотичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов. Каже, що докладатиме максимум зусиль для впровадження закону стосовно децентралізації ВУЗів.

«Но я могу сказать одно, что я приложу все усилия для того, что бы этому законопроекту приделать ноги. Мне не нужна политическа слава.  Пусть этот законопроект будет плодом коллективного творчества», - говорить лідер патріотичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Фахівці кажуть, проблем купа і працювати є над чим. За великий проміжок часу реформи майже не впроваджувались, а лише штучно імітувалося їх створення. Однак за прогалини, які має освітня система,  несе відповідальність і наша влада.

«Сегодня, к сожалению, молодых ученых никак не заинтересовывает оставаться в Украине. И весь тот европейски опыт, который они получают за границей – это все благодаря зарубежным грантам. Государство сегодня совершенно не поддерживает молодых ученых в их стремлении получать качественные европейские знания», - каже заступник  голови Дніпропетровської обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Анастасія Староскольцева.

Мотивація для студентів – надважливий фактор. Освітяни кажуть, аби учбовий процес не викликав труднощів і навчання було плідним, необхідно заохочувати вихованців наших ВУЗів.

«Как мотивировать? Тем, что бы мы могли после окончания университета, предложить этому студенту работу, что он будет получать достойную зар.плату, жилье, в конце концов», - говорить  в.о. проректора по учбово-виховній роботі Дніпропетровського Національного Університету Залізничного транспорту Олександр Матусевич.

Борис Філатов каже, ніколи не думав, що колись доведеться думати і про  освіту наших громадян. Так, аби забезпечити повноцінний відпочинок малечі, за ініціативи лідера патріотичної партії влітку було відкрито дитячий оздоровчий табір. Однак політична сила Бориса Філатова не зупиняється і продовжує співпрацювати з різними віковими групами та виховувати любов до українського

 

 

Мы в соцсетях