Борис Філатов відвідав гуртожиток на провулку Добровольців 10-ть

25 сентября 2015 | 16:49

Приватизація гуртожитків – болюче питання для багатьох Дніпропетровців, що не мають власних квадратних метрів. На третій виїзній нараді народні депутати на чолі з Борисом Філатовим відвідали гуртожиток на провулку Добровольців 10-ть, адже у його мешканців назріло чимало питань до влади.

Перебої в електроенергії, непомірна ціна за квадратні метри та набіг тітушок – ось далеко не повний перелік проблем з якими доводилося стикатися мешканцям ось цієї багатоповерхівки. Пані Євгенія в гуртожитку  проживає вже більше 30-ти років. Каже чого лише не довелось  пережити за цей час. Та головна біда, запевняє жінка – ціна яку луплять за такі апартаменти. 

«Вот у меня комната маленькая, 12 кв. м за это они хотели 1250 -  извините, откуда у меня такие деньги. Но сей час все утихло, ведь  Фоменко сейчас нет в городе», - жаліється мешканка гуртожитку Євгенія Рудь.

В цьому злощасному гуртожитку знаходиться близько трьохста кімнат, в яких разом з батьками проживає чимало дітлахів. Дехто з мешканців, побоюючись за здоров’я своїх дітей, навіть був змушений переїхати з гуртожитку. Та в плані таких жахливих умов цей гуртожиток далеко не поодинокий, нажаль в нашому суспільстві прийнято тягнути гроші з тих у кого їх найменше – зазначила Анастасія Староскольцева.

«Весь тот ужас с которым столкнулись жители нашего общежития, на самом деле в такой кошмарной ситуации находятся все жители города Днепропетровска. Власть стоит на пути у этих людей и выставляет им множество преград чтобы не жить нормальной жизнью», - говорить заступник голови дніпропетровської обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів» Анастасія Староскольцева. 

Тож досить вже цього свавілля – заявили політики, люди мають бути впевненими, що завтра їх не викинуть на вулицю, та спокійно спати ночами.

 «К сожалению, Днепропетровск занимает последнее место в Украине по реализации мест в общежитии. По этому сегодня мы хотим принять протокольное решение которое позволило бы ситуацию с приватизацией решить», - каже лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Після виїзної наради відбулося засідання, на якому постановили – внести зміни до законодавчого акту стосовно гуртожитків, прискорити оформлення право власності та приватизації кімнат, та взяти під особистий контроль будинок на провулку Добровольців 10-ть.

Мы в соцсетях