Борис Філатов зустрівся зі студентами Дніпропетровської державної фінансової академії

28 сентября 2015 | 16:02

Студенти Дніпропетровської державної фінансової академії зустрілись із лідером партії «Укроп», Борисом Філатовим. На конференції усі бажаючі запитали політика про майбутні плани та попросили допомоги зі спортивним майданчиком, оскільки в академії він в жахливому стані.

У минулому році на всеукраїнських змаганнях футбольна команда Дніпропетровської державної фінансової академії зайняла перше місце серед університетів. А тепер – майбутні перемоги під загрозою. Раніше футболісти тренувались на старому майданчику. Сьогодні ж місця для тренувань більше немає. Тому, на зустрічі з лідером партії «Укроп», Борисом Філатовим, один зі студентів попрохав його допомогти з майданчиком.

Показавши місце для футболу Борису Філатову, той був вражений, бо на полі навіть ходити страшно.

«Він справив на мене дуже таке позитивне враження. Адже він людина конкретна, і відповідає за свої слова. Він вже відкрив п’ять майданчиків, і наше питання він також вирішить», - говорить студент Антон Кутинець.

Борис Філатов пообіцяв розібратись у цьому питанні та зробити майданчик або в академії або поряд у районі. А в якості подяки, політика запросили на студентські дебати наступного місяця, аби показати, молодь не відстає. Борис Філатов згодився прийти, і, заодно поділився секретом свого успіху – треба працювати день і ніч.

 «Я вас прошу і закликаю до того, поки ти молодий і здоровий - є можливість робити свою кар'єру самому. Я розумію, у кожного є свої можливості, але тим не менш, почуйте себе», - закликає лідер партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Також Борис Філатов розповів студентам, раніше був викладачем у дніпропетровській митній академії, тож розуміє, як важко дається ця справа. Він попросив студентів поважати своїх викладачів і пам’ятати про свій обов’язок – піти і проголосувати на виборах.

 

 

Мы в соцсетях