Парторганізація "УКРОП" представила претендентів у депутати обласної ради та на посади міських голів

29 сентября 2015 | 14:21

Репутація незаплямована корупційними скандалами! Саме на цьому акцентують увагу лідери "Українського об'єднання патріотів - УКРОП". На  виборчій  конференції Дніпропетровської обласної регіональної парторганізації   представили претендентів у депутати обласної ради та  на посади міських голів.

Цілеспрямована ефективна  командна робота завжди дає високий результат. Борис Філатов каже, кожен член та прибічник партії УКРОП налаштований рішуче. Мають усі шанси для того, аби до складу дніпропетровської обласної ради потрапили якомога більше представників» Українського об'єднання патріотів».

«Мы будем бороться везде, в каждом населённом пункте, в каждом районе. Будем стучаться в каждый дом, будем стучаться в каждые двери. Я уверен, люди нас услышат. Тем более, что наши кандидаты – это максимально достойные люди», - говорить лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Борис Філатов

Можливі кандидати в мери Кривого Рогу, Нікополя, Дніпродзержинська, Павлограда   впевнені – у них дуже високі шанси отримати першість у виборчому змаганні. Кажуть, де б не голосували люди, дух патріотизму відчувається у кожному куточку нашої країни.

«Местные выборы и в том числе в Никополе – это бой за изменения. И мы сегодня идем на эти выборы полностью новой командой.  В нашей команде нет ни одного действующего депутата городского совета. В нашей команде обычные ребята: солдаты АТО, волонтёры, предприниматели, безработные, вальцовщики, которые хотят поменять этот город», - каже можливий кандидат в мери Нікополя Дмитро Бичков.

Народний депутат України Віталій Купрій, стверджує : лідери «УКРОПу» та їх прибічники вже були при владі і показали гарні результати своєї роботи, тому їм можна довіряти.

“Всі бачили як працювала команда, Дніпропетровська команда — як колись підтримувала І.В.Коломойського. Рік ми провели на посадах державних, я був радником свого часу. Жодного скандалу корупційного, профіцит бюджету — 3,5 млрд грн, повернено майно із вкраденого командою Вілкула в державну власність. Тобто дуже багато було зроблено. Зупинили цю війну — захистили не тільки Дніпропетровську область, я вважаю - Україну. Тому уже наші досягнення ви зрозуміли”, - говорить лідер партії “УКРОП”, народний депутат України Віталій Купрій.

Оновити склад обласних та міських рад – важливий крок для кожного члена  «Українського об'єднання патріотів» . Борис Філатов - №1 у виборчому списку в облраду- додає, саме команда сильних та ерудованих людей, з різними поглядами, проте з однією метою зможе втілити найскладніші та найсміливіші проекти у життя.

  

Мы в соцсетях