Працівники соціальної служби зустрілися з лідером «Укропу»

29 сентября 2015 | 17:21

У територіальному центрі соціального обслуговування, що знаходиться у Жовтневому районі, відбулася зустріч з лідером політичної партії «Всеукраїнське об’єднання патріотів - Укроп», Борисом Філатовим. Політик розмовляв з  працівниками соціальної сфери  про нагальні проблеми міста.

Територіальний центр соціального обслуговування – це місце, де літнім людям завжди готові допомогти. Однак, і сама установа часто потребує допомоги.   Обговорити проблеми закладу до соцпрацівників завітав Борис Філатов.

«Це ненормально, коли терцентри існують залежно від подачок сильних світу цього, депутатів чи ще когось.  Зайшов високопосадовець, подарував щось і більше його не видно та не чутно», - говорить  лідер політичної партії «Всеукраїнське об’єднання патріотів - Укроп» Борис Філатов.

Змінити такий стан речей потрібно давно, стверджує лідер політичної партії «Укроп».  Працівники терцентру заслуговують на більше, ніж тимчасові подарунки. Потрібно реально покращувати умови  їх роботи.

«Ми чудово розуміємо, скільки потрібно пересуватися працівникам соціальної служби по місту, тож ми спробуємо зробити так, щоб ви отримали безкоштовні проїзні»,  -  сподівається лідер політичної партії «Всеукраїнське об’єднання патріотів - Укроп» Борис Філатов.

Крім того, з працівниками центру соціального обслуговування спілкувалися й інші представники партії.  Анастасія Староскольцева  розповіла про здобутки «Укропу» у Жовтневому районі та заслухала пропозиції від співробітників  терцентру.

«На местном уровне нужно сегодня заинтересовывать инвесторов приходить сюда и вкладывать деньги в развитие нашего города.  И если городская власть, которая будет выбрана 25 октября будет создавать инвестиционный климат это единственный путь развития нашего города», - говорить заступник голови Дніпропетровської обласної організації партіі «Українське об’єднання патріотів - Укроп» Анастасія Староскольцева. 

«Борис Альбертович  надавав допомогу нашим  підопічним. Тим, які немобільні, тим, що не можуть вийти з дому.  І ветеранів війни вітав. А сьогодні прийшов особисто познайомитись.  Сподіваємося на подальшу співпрацю», - говорить директор терцентру Жовтневого району Дніпропетровська Ірина Кишеня.

Самі ж  соцпрацівники зустріччю лишилися задоволені.  Впевнені, що тільки «Укроп» не просто обіцяє, але й втілює у життя свої слова.

«Сподіваюся, коли він стане міським головою, то у місті також буде мир. І війна до нас не дійде», - каже  соціальний працівник Ольга.

В «Укропі» пообіцяли прислухатися до всіх скарг та побажань соціальних працівників  та за можливості створити кращі умови для роботи. Адже  підвищувати рівень життя у місті потрібно починати з соціально вразливих верств населення, яким  і допомагають працівники терцентру.

 

Мы в соцсетях