Виховувати людину — означає визначати долю нації – влада області нагородила вчителів

30 сентября 2015 | 12:53

Влада області відзначила найкращих освітян. За особистої підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка працівників закладів освіти було нагороджено щорічною педагогічною премією.

В Дніпропетровській облдержадміністрації панує святковий настрій. За круглим столом зібралися почесні педагоги зі всієї області.  

«Напередодні Дня працівника освіти  я хочу привітати вас із професійним святом. Бажаю всім здоров’я, миру, добра та щастя та вітаю вас від свого імені та імені Президента», -  зазначив  голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Відзначали працівників освітньої галузі не лише квітами та грамотами, але й значною грошовою винагородою.  Та це лише приємна дрібниця,  адже головне те, що у країні виростають дійсно талановиті діти – стверджують вчителі.  Раїса Губа викладає ось вже 47 років. ЇЇ учні неодноразово займали призові місця у різних конкурсах та олімпіадах.

«Знаємо про ті постріли на Донеччині. Болить, щемить душа від того, але на душі радісно, що наша обласна адміністрація знаходить час, щоб вшанувати вчителів», - говорить вчитель української мови та літератури ліцею природничого навчання у Жовтих Водах Раїса Губа.

А вихованці цього педагога побували у Китаї, Америці, Японії та інших країнах світу.  Світлана Лопатинець  працює з дітьми, що мають  фізичні вади. Вони неодноразово ставали призерами на різноманітних спортивних змаганнях.

«Я дуже вдячна за такий подарунок. Бажаю всім нам світлого й мирного неба над головою та подальших успіхів у всьому», - каже вчитель фізичної культури Світлана Лопатинець.

Доки на Дніпропетровщині є такі талановиті викладачі, область може не боятися за своє майбутнє – зазначили сьогодні високопосадовці, що нагороджували освітян.

Мы в соцсетях