Економіка як фундамент для будівництва міцної країни

30 сентября 2015 | 13:02

Важливі теми, актуальні обговорення, пошук вирішення проблем – саме так щоразу функціонує формат круглого столу. Незмінним залишається і головний гість – Борис Філатов. Лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» продовжує співпрацювати з фахівцями різних сфер. На разі основна тема – економіка. Фахівці та представники партії зібралися обговорити надважливу для нашої країни тему.

Монополізм – велика структурна проблема для усієї країни. Борис Філатов каже, порівняти ситуацію у нашому місті можна лише із казкою про Маркіза Карабаса – куди не подивись – усюди приватні володіння.  Тому має чітку відповідь на питання дніпропетровців про те, чому ж так не легко покращити життя простим людям

«К сожалению, ни городская власть, ни областная государственная администрация не могут бороться с монополизмом до тех пор, пока у руководств государства нет политической воли на борьбу с ними. Точка», - говорить лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Борис Філатов.

На сьогодні малий та середній бізнес  є фундаментом для побудови міцної економічної платформи у нашій країні.  Вдалі проекти та правильні дії нашої влади – запорука успішної і продуктивної праці в даній сфері

«В Украине 98,9%  - это предприятия малого и среднего бизнеса. На них работают 70% работающих людей. Задача власти – сделать все возможное для того, что бы сохранить эти рабочие места», - каже заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Анастасія Стороскольцева.

Фіхівці кажуть, перше, чем може допомогти місцева влада – не заважати. Проте їхня допомога полягає і у створенні  сприятливих умов для відкриття підприємств, а отже і в  забезпеченні робочих місць

«Чем лучше мы создадим условия здесь, в Днепропетровске, для привлечения любого инвестора, тем быстрее люди будут здесь создавать предприятия. А не в Харькове, Одессе или в Киеве», - говорить голова підприємства «Meffert ganza farben» Дмитро Погребов.

Спеціалісти додають, таке місто як Дніпропетровськ може бути субєктом підприємництва і це є метою нових команд. І саме нова команда Бориса Філатова відповідає цьому.  Борис Філатов зауважив: місто, в першу чергу – це не мости, не заводи, не інфрастуктура. Місто – це люди. Якщо буде приділятися належна увага потребам дніпропетровців – успіх нової команди гарантований.    

Мы в соцсетях