Нагородження найкращих нотаріусів Дніпропетровщини

2 сентября 2015 | 18:19

Сьогодні святкують своє професійне свято нотаріуси усієї України. У Дніпропетровську у приміщенні Митної Академії привітали нотаріат та нагородили кращих представників серед юристів медалями та грамотами.

У Митній Академії України сьогодні зібралися майже усі нотаріуси Дніпропетровщини для проведення юридичного форуму в честь свого професійного свята. Привітання для кращих нотаріусів організували на високому рівні – грамоти та медалі.

 «З одного боку хочемо відзначити кращих нотаріусів міста та області, а з іншого боку обговорити ті проблеми і ті закони, які були прийняті і змінені в цьому році, для того, що б наше нотаріальне суспільство жило краще», - говорить начальник відділу з питань нотаріату головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області  Сергій Віхров.

Запросили на урочистості і почесних гостей. Наприклад – представника партії «УКРОП» Анастасію Староскольцеву. Політик побажала нотаріусам області - успіхів та наснаги, каже – без юристів не було б і незалежної України. 

«Від імені народного депутата України, Бориса Філатова, хочу привітати вас з професійним святом, днем нотаріату України. Ми розуміємо, яка важка і важлива ваша робота, що вона часто прихована від широкої громадськості. Ми розуміємо - нотаріуси чесні, цілеспрямовані люди, і саме завдяки вам, сьогодні Україна розвивається», - говорить представник політичної партії  «Українське об'єдання патріотів» Анастасія Староскольцева.

День Нотаріату в Україні святкують вже п'ятий рік, офіційно його затвердили ще в 2010.  Нотаріуси кажуть – з кожним роком свято стає все популярнішим, і його масштаб зростає. Тож наступного року, прогнозують – буде все яскравіше.

 

Мы в соцсетях