Борис Філатов відвідав кондитерську фабрику «АВК»

10 сентября 2015 | 19:06

Народний депутат України та голова благодійного фонду Борис Філатов відвідав одну із найбільший кондитерських фабрик України. Там політику продемонстрували майже всі етапи та технологію виробництва цукерок. Також Борис Філатов зустрівся із робочим колективом підприємства.

Кондитерська фабрика «АВК» - одна із найбільших в Україні, що спеціалізується на виробництві цукерок. Тут працює півтори тисячний колектив, який не дивлячись на всі складності – військові дії на сході і відчуження частини концерну корпорації – не зупинив виробництва у Дніпропетровську і залишився флагманом кондитерського виробництва у країні.

«Нашу продукцію можна знайти будь-де. Ми представлені у 50-ти країнах світу», - говорить директор ЗАТ кондитерська фабрика АВК Олег Гаряжа.

Під час візиту на підприємство голова політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Борис Філатов відзначив мужність і стійкість його працівників. В важкі часи вони не опустили руки та продовжували радувати українців солодощами. На зустрічі із політиком прозвучало чимало питань на різноманітні теми.

«Що ми хочемо змінити – країну. Коли ми очолювали облдержадміністрацію ми багато чого зробили, багато чого ні. Але коли говорять, що треба жити по-новому, то треба починати з себе. Безпосередньо нам, політикам», - говорить народний депутат України, голова ПП «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

На останок Борис Філатов побажав кондитерам сил і наснаги. І зазначив, що вони роблять найсмачніші цукерки в країні.

Мы в соцсетях