В "Укропчику" стартовала перша зміна для пенсіонерів

9 сентября 2015 | 17:41

Курси естрадного співу, шахові турніри і релаксація на воді: в «укропчику» стартувала перша зміна для пенсіонерів. Табірні зміни і відпочинок для школярів закінчився декілька тижнів тому. Натомість патріотичний табір відчинив свої двері для людей похилого віку.

За свій короткий час роботи цей табір зумів набути величезної популярності і любові серед Дніпропетровських школярів і стати відомим на всю Україну. Табірні для учнів шкіл закінчилися 24 серпня, та робота самого табору – ні. З початком осені сюди можуть завітати для відпочинку та оздоровлення літні люди.

«Програма 5-денна. Абсолютно безкоштовна. За цей час всі мають можливість оздоровитися, отримати  корисні знання», - розповідає директор пансіонату для людей похилого віку Юлія Пилипчак.

Новий проект для тих, кому за 60, реалізують в рамках програми Благодійного фонду Бориса Філатова. Провести незабутні 5 днів у заміському таборі вже приїхали перші 200 гостей. На відкриття зміни прийшов народний депутат, лідер політичної партії «Українське об'єднання патріотів» Борис Філатов.

«Якщо ми хочемо побудувати нову державу – ми маємо звертати увагу на молодь. Але разом з цим віддати борг нашим пенсіонерам. Ми оздоровили 6 тисяч дітей. Нарікань ніяких не було. Зараз ми оздоровимо пенсіонерів», - говорить народний депутат України Борис Філатов.

Програма відпочинку досить насичена – аеробіка, спортивна ходьба, дихальна гімнастика – все це під пильним наглядом спеціалістів.  Шанувальників мистецтва тут чекають майстер-класи з малювання та рукоділлю. На території табору також встановили міні-кінотеатр, а на затишному березі Дніпра обладнали зону релаксації. Тут проходитимуть заняття з розслаблюючій зарядці і освоєнню методики правильного дихання. На додачу відпочивальники зможуть прослухати триденний курс лекцій на історичну тему. Перші, хто приїхав до пансіонату, були приємно вражені як роботою персоналу, так і природними ландшафтами.

«Хвалюся своєму товаришу, що лежу зараз на шезлонзі й дихаю чистим повітрям», - радіє пенсіонер Микола.

Незабаром в пансіонаті облаштують ще й секцію для риболовлі. Відпочинок тут абсолютно безкоштовний. Подати заявку можна на офіційній сторінці «укропчик» в соцмережі. Необхідна інформація доступна також у громадських приймальнях Бориса Філатова і в територіальних центрах соціальних служб, що працюють з пенсіонерами.

Мы в соцсетях