Черги за субсидіями все збільшуються

1 октября 2015 | 17:39

Незабаром – опалювальний сезон. Тож черги на оформлення субсидії значно подовшали. Наталя Іванівна до цього питання поставилася серйозно. Живе разом з чоловіком, та їхніх пенсій на сплату всіх комунальних платежів ледь вистачає. Підрахували – під умови субсидії начебто підпадають. До управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району жінка прийшла одразу з необхідними документами – заявою та декларацією.

«Наші комунальні виплати, за пропонованими нормами – про опалення, водопостачання, житлову площу, – за цими нормами, субсидія в нас має бути», – каже Наталя Омельченко, мешканка Дніпропетровська.

Наталя – в доброму гуморі, та не всі відвідувачі налаштовані позитивно.

«Уявіть, якби мені вистачило розуму переробити, як казав Яценюк! Світло дорожчає кожен місяць – куди переробляти? Хіба що на сонечку грітися, тоді буде добре!»

Начальник управління каже, люди трапляються різні, проте співробітники роблять все, аби задовольнити їхні запити. За останній тиждень з питанням отримання субсидії звернулися 14 тисяч мешканців. Це – в сім разів більше, ніж влітку.

«Звертаються і пенсіонери, і молодь, студенти, які не отримують стипендії,сім’ї з маленькими дітьми, звісно», – розповідає начальник управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Олена Кожем’якіна.

За словами працівників, субсидія нараховується на дванадцять місяців, починаючи з першого числа місяця, коли була подана заява. Проте, нараховується окремо на неопалювальний та опалювальний період.

«На сьогоднішній день вже 156 тисяч домоволодінь подали заяви на отримання субсидій, з урахуванням сімей, які отримували субсидії в 14 та 15 роках, житлову субсидію в Дніпропетровську вже отримують 257 тисяч домоволодінь», – пояснює начальник відділу субсидій департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Давидовська.

З початку травня до управління Жовтневого району надійшло вже три з половиною тисячі заяв, з них – близько ста в електронному варіанті. На сьогодні, працівники управління обробили вже 98%. Кажуть, особливих складнощів з цим не виникає.

 

Мы в соцсетях