Японська делегація та «Укроп»: співпраця буде?

1 октября 2015 | 19:05

Друзі пізнаються в біді. Японія чи не одна з багатьох країн, яка підтримала Україну в тяжкий для неї  час. Українсько-японські дипломатичні зв'язки тривають уже понад 20 років. В умовах військового конфлікту допомога Японії стала важливим фактором підтримки незалежності України та її обороноздатності в умовах кризи. Борис Філатов особисто подякував Японії за постійну допомогу та підтримку України. Подробиці в наступному сюжеті.

Японська делегація завітала до України. Під час свого візиту представники країни  сонця, що сходить, встигли відвідати зону відчуження Чорнобильської АС та місто Прип’ять. Подорож по місцях аварії  справила на делегацію неабиякі враження. Ейсуке Морі впевнений – такій молодій та перспективній державі як Україна вже досить страждати.

«Наш візит до України показує, що ми й надалі плануємо підтримувати дружні відношення з цією країною. Й в подальшому хочемо розвивати нашу майбутню співпрацю. Ми сподіваємося, що найближчим часом  в вашу країну  прийде мир», – каже Ейсуке Морі, голова українсько-японської парламентської групи дружби.

У свою ж чергу українські депутати, які супроводжували колег із Японії зазначили – цей візит є хорошим знаком для нашої країни, адже це означає, що японське правління розглядає Україну як постійного партнера, з яким варто мати спільну справу. Загалом в історії України та Японії є чимало спільного, а саме…

 «Японія – це та країна, яка має великий досвід в справі з ядерними вибухами. Це дійсно та проблематика, де може бути дуже цікава спільна робота», – народний депутат України Віталій Сташук.

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Японією та член політради «Українське об’єднання патріотів»  Борис Філатов особисто подякував делегації за моральну та фінансову підтримку Україні.

 «Я хотів би подякувати представникам японського парламенту і всьому японському народові за підтримку територіальної цілісності України. Ще за часів роботи в Дніпропетровській обладміністрації ми мали вагому допомогу у вигляді мікрокредитування, коли японська сторона виділяла серйозні кошти на придбання обладнання лікарням, ремонти шкіл та багато іншого», – розповідає лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

В цьому скликанні це був перший візит японської делегації до України. За словами обох сторін – вони розраховують на плідну працю та зворотну підтримку одне одного.

 

Мы в соцсетях