Борис Філатов відвідав хлібобулочний завод №5

14 сентября 2015 | 19:28

Можновладці взялися наводити порядок в хлібобулочній галузі. Цього разу під приціл потрапив хлібобулочний завод №5. В цілому, за останній рік роботи реалізація продукції цього заводу збільшилась на 10% та прагнути ще є куди – зазначили фахівці. Борис Філатов зазначив - проблеми в хлібобулочній галузі міста потрібно вирішувати комплексно та системно.

На Дніпропетровському хлібобулочному заводі №5 цілими днями кипить робота. Галина формує тісто вже більше 14-ти років. Технологію його виробництва жінка знає достеменно, хоч серед ночі може розплющити очі та розповісти весь процес від а до я.

«Тесто подает на воронку, делиться на вес. У каждой булочки разный вес. Потом на стол, ложится начинка туда и режется на булочку уже», - розповідає працівник хлібозаводу №5 Галина Баран.

Пані Лорі теж є чим похвалитися, вона працює на заводі вже 30-ть років.  Тож про нього жінка знає практично все. Як було та як стало Лора може розповідати годинами.

«Наш завод с 63-го года. Пришло новое руководство, стало лучше работать», - говорить начальник виробництва Лора Петрівна.

Директор заводу – Володимир зазначив, гордість їхнього виробництва – власний млин, який є гарантією того, що вся їхня продукція повністю натуральна. В місті не має жодного підприємства, яке б мало в своєму розпорядженні власний  млин – з гордістю додає чоловік.

«Размол производиться на каменных жерновах, поэтому качество муки очень хорошее. Чужой муки мы не используем», - з гордістю говорить директор хлібобулочного заводу №5 Володимир Томашевський.

Борис Філатов зізнався -  п’янкий запах хліба навіює теплі спогади з дитинства, тому екскурсія по хлібозаводу принесла можновладцю купу позитивних емоцій. Окрім того він відзначив – що труд всіх цих людей дійсно безцінний та тяжкий.

«Люди патриоты предприятия, знающие свое дело. Труд сложный, высокопрофессиональный», - каже лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов.

Тож на заводі працює близько п’ятиста чоловік. Саме завдяки цими людям ми кожного дня ми маємо змогу поласувати запашним хлібом та смачною випічкою – зазначив Борис Филатов. 

 

 

Мы в соцсетях