Курси іноземної мови для бійців АТО стартували у Дніпропетровську

2 октября 2015 | 16:27

English lessons. У Дніпропетровську стартували безкоштовні курси англійської мови для учасників АТО. Набір на навчання розпочався у серпні місяці. Загалом на курси зареєструвалося 60 чоловік.

Останні місяці у руках він тримав лише автомат. А вже зараз довелося змінити зброю на звичайну ручку і пересісти за студентську парту. Олександр – один із перших, хто прийшов на курси англійської мови. Каже, за освітою сам фізик, англійську вчив давно і то за прискореною програмою. А зараз видалися гарна нагода підтягнути знання.

«Дізнався я про курси від керівництва центру допомоги військовим. Зібрав необхідні документи. Головне це було посвідчення учасника АТО», – розповідає боєць АТО Олександр.

Курси для бійців абсолютно безкоштовні. Організовані вони за ініціативи голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка. Та підтримані фондом допомоги учасника АТО.

«Це не єдино разовий проект. Ми розповідали, що вже запустили комп’ютерні курси. І зараз ми продовжуємо набір у групи як комп’ютерної грамотності такі і англійської мови», – каже координатор центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації Наталя Шуліка.

За результатами першого набору записалося 60 чоловік. Проект підтримав Дніпропетровський національний університет, на базі якого є регіональний центр навчання іноземних мов. Його викладачі провели тестування бійців і розподілили учасників на 5-ть груп відповідно до рівня знань.

«Для нас це велика честь навчати наших захисників. Ми створили всі умови для комфортного навчання та кращого засвоєння мови на практиці», – Людмила Байсара, директор регіонального центру навчання іноземних мов ДНУ ім. Олеся Гончара.

Вже за місяць організатори планують розпочати навчання для наступних бійців. Загалом, курси тривають три місяці.
 

Мы в соцсетях