«Ви та ваш малюк» – книга посібник для мам від Ольги Масалітіної

2 октября 2015 | 18:06

Енциклопедія «Ви та ваш малюк» у цьому році святкує своє 16-річчя. За ці довгі роки вона набула чималої популярності серед новоспечений матусь, адже саме у цій книзі кожна мама знайде усі відповіді про догляд, виховання та лікування малюків. До того ж саме у цьому році вийшов мільйонний тираж посібника. Його видавцем стала відома всій Україні громадська діячка Ольга Масалітіна.

«Я хочу подякувати усім лікарям Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, які нас підтримали. До нас приєдналося близько 70% пологових будинків», – каже громадська діячка Ольга Масалітіна.

Книгу-енциклопедію отримають 50 тисяч молодих мам у рамках проекту «Перший подарунок малюкові». Він був започаткований Ольгою Масалітіною у грудні минулого року, а вже в червні 2015 стартував тестовий проект у 8-ми регіонах.

«Звісно, ми можемо відповісти на всі питання матусь, коли вони виписуються з пологових будинків, але вони виникають знову і знову. І добре, що є така книга , де можна прочитати», – Галина Гладнєва, лікар-анастезіолог вищої категорії Дніпропетровського обласного перинатального центру.

До проекту долучилися брендові партнери, які безпосередньо займаються виготовленням і розповсюдженням продукції для малюків. Зокрема у наборі є спеціальні вологі серветки для новонароджених.

«Унікальність цієї продукції в тому, що вони абсолютно безпечні для здоров’я дитини», – говорить бренд-менеджер  партнера проекту Олена Бродська.

«В цьому році ми приділили дуже багато уваги соціальним проектам. Проект «Перший подарунок малюкові» є для нас особливим», – Ірина Дороленко, директор з маркетингу партнера проекту.

Пакунки з подарунками вже відправилися до пологових будинки Дніпропетровська. Ольга планує продовжити проект і на наступний рік. Вже тривають перемовини.
 

Мы в соцсетях