Скільки коштує «борщовий набір» – рахує Борис Філатов

2 октября 2015 | 18:35

Аби запастися продуктами харчування більшість дніпропетровців відправляється до центрального ринку. Тут, мовляв можливо десь і дорожче, але все якість продуктів краща, натуральніша, стверджують покупці. На прилавку можна знайти абсолютно все, в тому числі продукти для справжнього українського борщу.

«Щоб зварити борщ, потрібно м’ясо, овочі: картопля, морква, буряк, а якщо по-українськи, то сюди ще й сало треба», – каже мешканка Дніпропетровська Світлана.

 

Саме за таким рецептом скуплявся лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів» Борис Філатов. Він пройшовся торговими рядами, поспілкувався із продавцями та покупцями. Із повними пакетами у руках, Борис Філатов разом із місцевою продавчинею підбив підсумки шопінгу.

«Дивіться, ми проводимо експеримент – скільки коштує борщовий набір. У нас вийшло близько 82-х гривень. Ціна немаленька», – Борис Філатов лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів».

82 гривні за борщ зараз не кожен може викласти, зокрема пенсіонери. Хочеш не хочеш, але доведеться економити на м’ясі, а то й взагалі обійтися не витіюватими першими стравами: супами, капусняками та іншими.

«Тому що вони без м’яса, просто овочеві. А що мені робити на мою пенсію? Я в минулому місяці 600 гривень витратила на харчування, без урахування всіх інших витрат», – пояснює пенсіонерка.

Борщовий набір – «дзеркало» цін на всі продукти. Борис Філатов переконався, що коштують вони чималих грошей. Тому поставив собі за завдання на майбутнє знайти шляхи до зниження цін на продукти харчування для городян, аби кожна сім’я могла дозволити собі приготувати справжній український борщ.
 

Мы в соцсетях