Генеральне прибирання на косі за ініціативи Бориса Філатова

5 октября 2015 | 17:36

Генеральне прибирання із Борисом Філатовим. Цієї суботи мешканці житлового масиву Перемога вийшли на толоку, аби привести до ладу свою зону відпочинку: розчистити від пожовклого листя узбережжя Дніпра та посадити кілька десятків дерев. До прибирання долучився лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов, який цим літом першим взявся за реконструкцію коси.

Прибирання розпочалося від самого ранку. Активні мешканці житлового масиву «Перемога» прийшли прибрати опале листя  та висадити вздовж узбережжя з десяток дерев. До процесу долучився і Євген. Чоловік вже давно мешкає у цьому районі і часто приходить сюди, аби відпочити.

«До коси ніколи нікому не було справи. Добре, що з’явилася така команда на чолі з Борисом Філатовим і навела порядок», – каже місцевий мешканець Євген.

Саме Борис Філатов першим розпочав реконструкцію коси на житловому масиві. Тут була розчищена територія, відновлено зони відпочинку біля берегу ріки, встановлені дитячий та спортивний майданчики. Наразі роботи майже закінчилися. Але разом з тим тепер вже самим мешканцям району необхідно брати ситуацію під свій контроль і починати слідкувати за порядком, говорить Борис Філатов.

Так, потрібно вимагати від міської влади виконання їх обов’язків. Так, потрібно вимагати від чиновників належного виконання обов’язків. Але ніхто не замінить відповідальних громадян», – лідер політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Борис Філатов.

Саме заради відродження відповідальності у громадян була організована ця акція. Оновлення відповідальності за себе, за навколишнє середовище. До того ж сумісна праця – привід побачити та поспілкуватися один з одним, а також – це ще один крок до об’єднання населення. Тільки об’єднавшись ми зможемо змінити своє життя та ситуацію в країні в цілому, наголошують політики.

«Об’єднавшись  ми зможемо все. Коли ми об’єдналися, ми побороли кримінальну владу Януковича. Коли ми об’єднаємося, ми можемо вирішити проблеми, які турбують кожного з нас. Чи то проблеми ЖКГ, чи економіки, чи банально благоустрій території. Тому зараз я закликаю всіх об’єднатися», – каже заступник голови Дніпропетровської обласної політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Анастасія Староскольцева.

Жодна влада ніколи не буде корисною без підтримки городян. Власний приклад та не кулуарне спілкування – це одна із запорук ефективної відбудови країни, додає Борис Філатов.

 

Мы в соцсетях