Представники «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» роблять усе можливе аби жителі гуртожитку не залишились просто неба

6 октября 2015 | 16:01

Виселення без попередження. Жителі  одного з Дніпропетровських гуртожитків можуть залишитися без даху над головою. Скаржаться, один із не чистих на руку бізнесменів хоче зробити із цілого будинку готель. Дійшло до того, що один із мешканців разом з неповнолітніми дітьми вже рік живе без світла. Каже, роблять усе, аби випроторити людей на вулицю. Представники «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» обіцяють, зроблять усе можливе аби родини із маленькими дітьми не залишилися без крову.

Самі жителі борються з цією проблемою дуже давно. Кажуть, їм підпалювали двері кімнат і навіть погрожували життю

«Нам создают все условия,  чтобы мы съехали с семьями, хотя мы на законном основании проживаем в этом общежитии. У нас есть ордера, у нас есть прописка», - скаржиться мешканець гуртожитку Олександр Філософ.

 23 вересня представники політичної партії Українське об’єднання патріотів – УКРОП вже відвідували мешканців гуртожитку. В той самий день було засідання виїзної комісії Верховної ради з питань реприватизації, яку очолює лідер партії УКРОП Борис Філатов. Документи, які надали активісти, ще тоді були передані до Верховної ради, а звідти – до Генеральної прокуратури

«Вот что касается Добровольцев 10: звернутися до Генеральної прокуратури України із пропозицією проінформувати комісію про результати розгляду скарги мешканців гуртожитку за адресою провулок Добровольців 10 у Дніпропетровську», - говорить заступник голови дніпропетровської обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Анастасія Староскольцева.

Проте деякі мешканці мають надію, що частина їхніх прохань буде врахована. Хочуть аби їхнім дітлахам облаштували  гральний майданчик

«Я думаю, что-то изменится все-таки. Не все просто так делается. Будем надяться на лучшее», - з надією каже мешканка гуртожитку Марія Калинова.

Попри виснажливу і  довготривалу боротьбу з бізнесменом візит представників політичної партії Укроп все ж вселив у людей надію на завершення цієї горе-проблеми на їхню користь.   

 

Мы в соцсетях