«Укропчик» випустив ще одну зміну щасливих пенсіонерів

6 октября 2015 | 16:13

Святкова музика у таборі відпочинку «Укропчик» не стихає навіть восени. Гучним концертом закінчилася чергова зміна для людей похилого віку.  Про враження від такого відпочинку розповіли нашим журналістам пенсіонери.

Зміна у таборі «Укропчик» традиційно завершується святковим концертом,  у якому беруть участь відпочиваючі. Час,  проведений у таборі, пенсіонери називають чи не найкращим відпочинком, який вони знали за все їх життя. Путівку до «Укропчика» можна отримати , зареєструвавшись на сайті або від терцентру.

«Я дуже задоволена. Я такого обслуговування ніколи не бачила. Увага надзвичайна. Лікарі незвичайні. Ліки - будь ласка. Кухня чудова. Повітря, чиста постіль. Я вважаю, що це казка», - радіє пенсіонерка Лариса Чугунова.

У таборі відпочинку людям похилого віку пропонують безліч розваг: різноманітні майстер- класи, чудову бібліотеку, концерти. Справжньою зіркою «Укропчика» став баяніст, Станіслав Махно. 

Пенсіонери зізнаються, що не можуть собі дозволити гідний відпочинок. Тож «Укропчик» - це справжня знахідка. Найбільше, пенсіонерам у повсякденному житті не вистачає уваги. Дехто й взагалі живе сам. Тому  можливість поспілкуватися  для них – надзвичайно важлива:

«Я живу одна. Тому мені цікаво спілкуватися з людьми. Я пропрацювала медсестрою в медсанчастині і люблю людей, суспільство. Ставлення чудесне - приїхали, поселили, годують нас прекрасно. Ну як з дітьми», - розповідає Зінаїда Лебедєва.

Борис Філатов відзначає, що про людей похилого віку думати потрібно вже зараз. За його словами, борг пенсіонерам суспільство повинне віддати вже сьогодні. Саме тому,  дитячий табір «Укропчик» завжди відчинений для  відвідувачів літнього віку.

Мы в соцсетях