У Дніпропетровську незабаром відкриють коворкінг-центр

7 октября 2015 | 17:25

Перший центр спілкування, спільної роботи і навчання спеціалістів IT сфери незабаром буде відкрито у Дніпропетровську. На базі Національного Гірничого Університету, за підтримки губернатора Дніпропетровської області Валентина Резніченка та співпраці учасників IT руху студенти будь-якого ВУЗУ зможуть поєднувати приємне з корисним. Спілкуватися, вдосконалювати або ж починати освоювати ази комп’ютерної сфери.

Сучасність диктує свої вимоги. На сьогоднішній день ІТ технології мають надважливе значення для розвитку інформаційного простору, програмування, економіки  та  інших сфер суспільства. Чимало українських областей високорозвинені в комп’ютерній сфері. Дніпропетровщина у цьому сенсі не пасе задніх. Більше ніж півтори тисячі студентів з ІТ спеціальностей готує  наш регіон щороку. Фахівці зауважують,  відкриття коворкінг-центру – гарна можливість молодим студентам познайомитися з представниками ІТ компаній, розвиватися у цьому напрямку в межах рідного міста та у подальшому працювати на його користь.

«Здесь в не лекционное время могут собираться студенты всех вузов Днепропетровска, которые или интересуются или оубчаются в сфере ІТ технологий. Они могут здесь встречаться с работодателями, изучать возможности своей будущей специальности, делиться опытом, обмениваться мнениями, своими наработками», - говорить директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

Ініціатори створення коворкінг-центру кажуть: одне з головних завдань – забезпечити місце для роботи, розвитку і проведення численних майстер-класів для студентства

«Этот центр предоставит как тихие рабочие места с хорошим интернетом, обстановкой, с мебелью, так и место для проведения мастер-классов и свободного общения студентов», - каже голова громадської організації «ІТ рух Дніпро» Валентин Кожевников.

За основу  були взяті аналогічні проекти, які втілювалися за кордоном. Приміщення розділено на зони: для роботи групами,  спілкування з викладачами та вільної комунікації один з одним. Дизайнер каже, креативні ідеї, які спадатимуть на думку студентам вони матимуть змогу реалізувати в інтер’єрі та доповнити фінальну картину просторового рішення дизайнера

Розвиватися, освоювати ІТ технології  та шукати нові знайомства у першому коворкінг-центрі Дніпропетровська студенти зможуть  вже зовсім скоро. Проектувальники та ініціатори проекту обіцяють ввести його в експлуатацію  вже в другій половині жовтня.

 

Мы в соцсетях