Малюки і дорога: Філатов виховує розумних пішоходів

7 октября 2015 | 17:35

Уберегти маленьких дніпропетровців від  трагедії на вулицях міста взялися у школі правил дорожнього руху, заснованій Борисом Філатовим.  У цікавій ігровій формі інспектори ДАІ пояснюють школярам правила поведінки на дорозі. 

Школа дорожнього руху Бориса Філатова – дуже гарна можливість розповісти дітям не тільки теорію поводження на дорозі, але й  наочно її показати в ігровій формі – стверджує вчителька молодших класів Лариса Миколаївна:

 «Ми сьогодні привезли діток на екскурсію в школу правил дорожнього руху Бориса Філатова, щоб школярі ще раз прослухали лекцію про поводження на дорозі та  навчилися надавати першу медичну допомогу», - говорить вчитель молодших класів Дніпропетровської школи№81 Лариса/

Школярі у захваті, адже хоч і триває процес навчання 45 хвилин, проте він значно відрізняється від звичайного уроку. Неформальна освіта з іграми та конкурсами значно більше припала до душі дітям. 

«Дивилися мультики, вчилися надавати першу медичну допомогу  постраждалим у ДТП. Мені школа дуже сподобалась», - говорить школярка Поліна.

Двері школи відкриті для відвідувачів кожного дня. Потрапити на інтерактивний урок можна з  10-ї  години ранку і до 8-ї вечора.

«За цей час дітки у нас гуляють по навчальному майданчику, вивчають знаки,  дорожню розмітку, світлофори, правила переходу перехресть. Після цього ми проводимо невеличкий екзамен»,  - розповідає інструктор правил дорожнього руху Олександр Вітько.

Щоб заохотити навчальний процес за кожну правильну відповідь діти отримують нагороду у вигляді: значків, прапорців, катафотів,  а найкращі – браслети. Ця  школа дає змогу з дитинства виховати розумних учасників дорожнього руху .  Крім того, вона може сформувати культуру майбутнього типу пішоходів. Адже, якщо ми хочемо гарного майбутнього для міста, то  починати   потрібно вже зараз – впевнений Борис Філатов.

Мы в соцсетях