У Дніпропетровську провели в останню путь дніпропетровського ультраса Артема Білого

16 октября 2015 | 17:54

Світла пам’ять герою. Сьогодні провели в останню путь дніпропетровського ультраса Артема Білого. Хлопець добровольцем пішов служити в АТО і загинув під час так званого перемир’я. Рідні та друзі Артема до останнього не вірили, що могла статися така трагедія. «Дуже важко зараз щось говорити чи писати. Ти був дуже гарною людиною з сильним характером, чесним і справедливим», - написав на своїй сторінці у соцмережі лідер дніпропетровських ультра Євген Переверзєв.

Провести в останню дорогу бійця  добровольчого батальйону «ОУН» зібралося чимало людей. Оскільки хлопець дуже захоплювався футболом та не пропускав жодної гри ФК «Дніпро», він швидко затоваришував з іншими фанатами. Його друзі кажуть, що такої людини,якою був Артем, ще пошукати треба:

«Це дуже смілива людина в першу чергу. Він віддав своє життя за нас, за Україну – свою державу. Я його особисто знаю по футболу, він з нашого фан-сектору. Як іще можна охарактеризувати людину, до якої ви бачите так багато друзів прийшло?», - говорить фанат ФК «Дніпро» Артем.

«Дуже був добрий, любив цю країну. Для нього були головними не гроші, а лад у державі. Він дійсно дуже хотів миру та свободи цієї нації і загинув як герой», - розповідає сотник батальйону «ОУН» Олег.

«Людина настільки була хороша, що це зовсім несправедлива втрата. Просто забрали ще одного з найкращих синів України от і все. Одного з найкращих представників нашої нації», - каже подруга загиблого українського військового «Умка».

Не дивлячись на перемир’я,  хлопці продовжують гинути. Таке враження, що домовленостей дотримується лише українська сторона – стверджують бійці батальйону. Командири «ОУН» розповіли детальніше про смерть одного з найхоробріших солдат їхнього батальйону.

 «Позавчора, приблизно в 16:45, за Мінськими домовленостями у нас перемир’я і весь свій вільний час ми укріплювали позиції та тренувалися. Ми розуміли, що рано чи пізно, а ворог таки продовжить наступ.  Нас обстріляли з АГС зі сторони сепаратистів»,- інформує сотник батальйону «ОУН» Олег.

«Стрельнуло з гранатомета прямо у віконце бліндажа, а він там був на позиціях», - каже командир батальйону «ОУН» Микола Коханівський.

Уламки від гранати пробили Артему печінку та легені. Смерть була моментальною. Крім ультраса, там знаходилися ще два бійці батальйону. Їм пощастило більше, незважаючи на важкі травми  вони вижили і зараз знаходяться на лікуванні у лікарні Мечникова.

Вікторія Будзинська, Сергій Язовських.

 

Мы в соцсетях