Свято для дітей від Анастасії Староскольцевої

20 октября 2015 | 14:49

Свято для дітвори. На житловому масиві Перемога звуки музики лунали весь вечір неділі. Анастасія Староскольцева влаштувала свято для місцевих жителів та конкурси з танцями для дітей.

Дитячі посмішки та радість батьків – ось для чого влаштовують такі маленькі свята. Кожні вихідні жил масив Перемога танцює і співає завдяки Анастасії Староскольцевій, заступнику голови дніпропетровської обласної організації партії «Укроп».  На свято також завітав і дніпропетровський хор «Голоси України». Його учасники не лише співали, а й танцювали.

«Сьогоднішнє свято прекрасне. Ми всі готуємося до виборів. Хочемо, що б все в нашому місті змінилося. Хочемо прийняти нових, молодих відомих або невідомих, але здібних молодих людей, які зможуть повернути життя міста в кращу сторону», - говорить учасниця хору «Голоси України» Раїса Шестєрова.

Діти були в захваті, адже побігати, потанцювати, потягати канат – і щоб батьки не сварили – мрія кожної дитини. Та ще й подарунки дають за свою активність.  

«Ми танцювали, нам дуже сподобалося. Ми виграли багато призів», -радіє школярка Анастасія.  

«Ми виграли браслетики і ручки. Борис Філатов зробив автобус по нашій вулиці, багато нам розваг, табір ще», - додають школярки Анастасія та Вікторія.

Свято для дітей, а відпочивають батьки. Мами ставали у коло і також грали в конкурси, танцювали і заохочували перехожих.

«Мені дуже подобається, свято хороше. Для дітей зробили багато конкурсів. Я партію підтримую, мені подобається і політика і я знаю про всі ініціативи Бориса Філатова. Він у нас по вулиці соціальний автобус пустив», - говорить мама Анна Щасливець.

Разом із дітьми грала і організатор свята – Анастасія Староскольцева. Вона впевнена, такі маленькі приємності просто необхідні дітям, адже навколо забагато негативної інформації. Тож, ми усіма силами маємо оберігати їх.

«Дуже хочу побажати всім нам, щоб ми жили під мирним небом. Це найголовніше. Всі інші питання і проблеми завжди можна вирішити. Я хочу побажати всім вашим діткам дійсно безтурботного дитинства, а вам - впевненості в завтрашньому дні», - говорить заступник голови дніпропетровської обласної організації партії «Укроп» Анастасія Староскольцева.

Команда «Укропу» стверджує – діти – наше майбутнє, тож без належного виховання та поблажок наступне покоління не зможе нас підмінити. Саме тому, партія і робить акцент на дітях.

Аліна Мирко, Роман Івашинов.

Мы в соцсетях